Obsługa prawna w sprawach rodzinnych i spadkowych
Obsługa prawna w sprawach rodzinnych i spadkowych, Agnieszka Gibas Kancelaria Radcy Prawnego, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8442306668
REGON: 523531570
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Nazywam się Agnieszka Gibas i jestem radcą prawnym. Moja kancelaria znajduje się w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego. Zapewniam obsługę prawna podmiotom gospodarczym oraz osobom prywatnym.

Oferta

Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem jestem gotowa pomóc Państwu w rozwiązaniu najbardziej skomplikowanych problemów prawnych z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego, rodzinnego i gospodarczego w języku polskim, włoskim i angielskim. Obsługuję klientów z województw mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, a także podlaskiego. Zanim zostałam radcą prawnym zdobywałam doświadczenie zawodowe pracując w Urzędzie Miejskim w Białymstoku w Departamencie Architektury oraz w Biurze Nadzoru Właścicielskiego, a następnie, w toku aplikacji radcowskiej, pełniłam rolę asystenta radcy prawnego w kancelariach. W 2022 roku założyłam własną kancelarię. Dzięki znajomości języka włoskiego prowadzę sprawy o charakterze włosko-polski. Nie tylko świetnie komunikuję się w języku włoskim, ale również znam prawo, obyczaje, kulturę i sposób bycia Włochów.

Pomagam w takich sprawach jak:
  • rozwody i separacje,
  • ustalenie alimentów,
  • ustalanie stanu prawnego nieruchomości w Polsce i we Włoszech,
  • spadki i dziedziczenie,
  • zakup i wynajem nieruchomości,
  • rejestracja działalności gospodarczej,
  • wypadki samochodowe.
W ramach zlecenia przygotowuję opinie prawne, umowy oraz pisma procesowe lub urzędowe. Reprezentuję moich klientów przed organami administracji publicznej, a także sądami. Pomagam w dochodzeniu roszczeń, w tym odszkodowań pieniężnych za poniesione straty w wyniku na przykład wypadków komunikacyjnych.

Zapewniam pełną poufność przekazywanych mi informacji i zaangażowanie w każdą powierzoną mi sprawę.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Artykuły

Alimenty na dziecko w polskim prawie - jak dochodzić świadczeń?
Alimenty na dziecko w polskim prawie - jak dochodzić świadczeń?
W Polsce alimenty na dziecko są uregulowane prawnie i obowiązek ich płacenia ciąży na rodzicach. W przypadku odmowy płacenia, można dochodzić świadczeń.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Agnieszka Gibas Kancelaria Radcy Prawnego

Agnieszka Gibas Kancelaria Radcy Prawnego, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Agnieszka Gibas Kancelaria Radcy Prawnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.