Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6421027821
REGON: 272868727
Rok założenia:
2000
Branża:

Polecane oferty

Oferujemy Państwu usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Pomożemy Państwu w wyszukaniu odp...
Nasze biuro obrotu nieruchomościami działa w bardzo kompetentny sposób, pośrednicząc w sprzedaży i ...
Tychy, Przemysłowa 55
Od niemal 30 lat działamy na polskim rynku. Ten czas pozwolił nam na zdobycie cennego doświadczenia...
Katowice, Sobieskiego 5 lok. 3
Posiadamy dwudziestosiedmioletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usł...

O firmie

Nasze biuro nieruchomości Agmar zlokalizowane jest w Rybniku, na terenie województwa śląskiego. Proponujemy obsługę klientów na najwyższym poziomie. Mamy doświadczenie w branży, a na rynku istniejemy od 1996 roku.

Oferta

Jako biuro nieruchomości proponujemy naszym klientom wiele ciekawych ofert. Przygotowaliśmy ofertę z zakresu obsługi nieruchomości.

Dbamy o relacje z naszymi klientami, dlatego staramy się, aby zapewnić kompleksową obsługę. Można liczyć na naszą pomoc od pośrednictwa po odciążenie klientów w sprawach prawnych.

Zajmujemy się także zarządzaniem najmem. Nasi pracownicy udzielą fachowego doradztwa jeśli chodzi o wybór odpowiedniej nieruchomości. Pomagamy klientom w regulacji stanów prawnych danej nieruchomości. Nasza bogata wiedza oraz zebrane doświadczenie pozwoliło nam na usatysfakcjonowanie wielu klientów.

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu domów czy mieszkań. Specjalizujemy się także w wycenie nieruchomości. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Podejmujemy się zadań związanych ze sprzedażą nieruchomości. Przygotowaliśmy ofertę dotyczącą usług kredytowych. Pomagamy klientom w wyborze optymalnych rozwiązań co do kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych.

Bierzemy udział podczas kupna domów oraz mieszkań. Wśród ofert znajdują się działki budowlane oraz domy w stanie surowym. Mamy wiele ciekawych rozwiązań dotyczących mieszkań w dogodnej lokalizacji. Udzielamy wszelkich informacji na temat danej nieruchomości.

Z dbałością podchodzimy do każdego zlecenia dla klientów. Potrafimy zająć się nawet najtrudniejszą sprawą. Dokładnie analizujemy każde zadanie. Nasi pracownicy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz obeznaniem w branży. Na bieżąco śledzimy rynek, aby móc zapewnić najlepsze oferty klientom.

Do tej pory zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług. Wybór domu czy mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego nie zawodzimy osób, które się do nas zgłaszają.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Agmar. Mariusz Radecki

Agmar. Mariusz Radecki, Rybnik

Opinie (0)

Opinie o firmie Agmar. Mariusz Radecki