Sprzedaż polis ubezpieczeniowych
Sprzedaż polis ubezpieczeniowych, Agent ubezpieczeniowy Zbigniew Szczerbik - Nauczyciel, Kurów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8911032121
REGON: 340240063
Rok założenia:
2006

O firmie

Nazywam się Zbigniew Szczerbik. Prowadzę agencję ubezpieczeniową w Kurowie, w województwie zachodniopomorskim. Sprzedażą ubezpieczeń zajmuję się od 2006 roku.

Oferta

Ubezpieczenia dla osób fizycznych, instytucji i podmiotów gospodarczych znajdą Państwo w mojej agencji ubezpieczeniowej. Od lat współpracuję z renomowanymi towarzystwami, w tym PZU, Warta, Allianz, Proama, Ergo Hestia i Link4. Porównuję ich polisy i dobieram odpowiednie ubezpieczenia do oczekiwań klientów. Przykładem są ubezpieczenia NNW dla pracowników, studentów i dzieci. Sprzedaję ubezpieczenia NNW do żłobków, przedszkoli i szkół. Oferuję także:
  • ubezpieczenia podróżne,
  • ubezpieczenia majątkowe domów, mieszkań i firm,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia psów i kotów,
  • ubezpieczenia komunikacyjne.
Sprzedaję ubezpieczenia obowiązkowe OC i nieobowiązkowe AC. Mam też w ofercie ubezpieczenia Assistance. Dobieram ubezpieczenia odpowiednie do samochodów różnych marek i modeli, a także do przyczepek. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty pośrednictwa ubezpieczeniowego. Więcej informacji o dostępnych ubezpieczeniach udzielam e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu — Zbigniew Szczerbik.

Artykuły

Agent ubezpieczeniowy Zbigniew Szczerbik: OC, AC, assistance – czyli co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu auta
Agent ubezpieczeniowy Zbigniew Szczerbik: OC, AC, assistance – czyli co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu auta
Ubezpieczenie pojazdu niekoniecznie musi się ograniczać jedynie do obowiązkowej polisy OC – w ramach autocasco można zabezpieczyć się przed innymi zdarzeniami.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agent ubezpieczeniowy Zbigniew Szczerbik - Nauczyciel

Agent ubezpieczeniowy Zbigniew Szczerbik - Nauczyciel, Kurów

Opinie (0)

Opinie o firmie Agent ubezpieczeniowy Zbigniew Szczerbik - Nauczyciel


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.