Ubezpieczam domy i mieszkania
Ubezpieczam domy i mieszkania, Agent Ubezpieczeniowy Justyna Orzeł Dyrektor Placówki Partnerskiej Allianz, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 17:00
Wt.
08:30 - 17:00
Śr.
08:30 - 17:00
Cz.
08:30 - 17:00
Pt.
08:30 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7131474475
REGON: 43084907600032
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Nazywam się Justyna Orzeł i działam jako agent ubezpieczeniowy od 1997 roku. Siedziba mojego przedsiębiorstwa znajduje się w Lublinie. Jestem Dyrektorem Placówki Partnerskiej Allianz. Od początku istnienia działalności stawiam na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało mi już wielu klientów – mam nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy! Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagam klientom wybrać najkorzystniejsze polisy. Porównuję poszczególne umowy i wyjaśniam podpunkty dokumentów. Informuję o wszystkich zagadnieniach związanych z wysokością składek, terminami płatności i ewentualnym wypłaceniem należności z tytułu ubezpieczenia. Z takiego wsparcia korzystają osoby fizyczne i podmioty gospodarcze.

Ubezpieczam m.in. ruchomości i nieruchomości. Sprzedaję ubezpieczenia majątkowe domów, mieszkań i obiektów firmowych. Polisy obejmują zdarzenia losowe, w tym pożary i włamania. Oferuję również ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla firm i OC i AC dotyczące pojazdów mechanicznych. Ponadto sprzedaję takie polisy jak:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia kredytów.
Poza wymienionymi ubezpieczeniami pomagam wybrać najkorzystniejsze fundusze inwestycyjne i programy emerytalne. Więcej informacji o ofercie ubezpieczeniowej udzielam pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo. Zapraszam do nawiązania kontaktu — Justyna Orzeł.

Artykuły

Agent Ubezpieczeniowy Justyna Orzeł – wybór właściwej polisy ubezpieczeniowej
Agent Ubezpieczeniowy Justyna Orzeł – wybór właściwej polisy ubezpieczeniowej
Szukasz polisy ubezpieczeniowe dopasowanej do Twoich potrzeb, oczekiwań i trybu życia? Dowiedz się, jak wygląda dobieranie polisy ubezpieczeniowej już teraz!
Czym kierować się podczas wyboru ubezpieczenia na życie?
Czym kierować się podczas wyboru ubezpieczenia na życie?
Wybór polisy ubezpieczeniowej na życie to trudne oraz bardzo ważne zadanie. Przed podjęciem decyzji warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą!
Ubezpieczenie na życie i zdrowie wykupisz u Agenta Ubezpieczeniowego Justyny Orzeł!
Ubezpieczenie na życie i zdrowie wykupisz u Agenta Ubezpieczeniowego Justyny Orzeł!
Co obejmuje polisa na życie i zdrowie? Czy jest ona obowiązkowa? Przekonaj się, dlaczego warto ją wykupić już dziś u Agenta Ubezpieczeniowego Justyny Orzeł!
Dobry agent ubezpieczeniowy – poznaj sekrety jego pracy i kompetencji!
Dobry agent ubezpieczeniowy – poznaj sekrety jego pracy i kompetencji!
Profesjonalny agent ubezpieczeniowy pomaga swoim klientom, przede wszystkim w negocjowaniu najlepszych z możliwych warunków, danych umów ubezpieczeniowych.

Wideo

Więcej informacji

  • Allianz - Justyna Orzeł zobacz

Kontakt

Kontakt Agent Ubezpieczeniowy Justyna Orzeł Dyrektor Placówki Partnerskiej Allianz

Agent Ubezpieczeniowy Justyna Orzeł Dyrektor Placówki Partnerskiej Allianz, Lublin

Opinie (20)

Opinie o firmie Agent Ubezpieczeniowy Justyna Orzeł Dyrektor Placówki Partnerskiej Allianz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Dawid
Dawid
5.0
06.05.2022
Fachowa obsługa ze strony tej agentki przełożyła się na naprawdę szybki wybór porządnej oferty ubezpieczeniowej. Polisa samochodu zawiera wszystkie interesujące mnie wypadki, które są możliwe. Zabezpieczyłem się najlepiej jak mogłem jeśli chodzi o kolizje, czy awarie auta.
Gosia
Gosia
5.0
02.03.2022
Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jakiej udzieliła mi ta Pani. Pokazała, jakie są opcje jeśli chodzi o ubezpieczenie mieszkania i poradziła jaką polisę wybrać, żeby nie przepłacić, ale też mieć pewność wsparcia finansowego w razie wypadku.
Mirek
Mirek
5.0
03.01.2022
Pani Justyna Orzeł poświęciła nam naprawdę bardzo dużo czasu. Wybieraliśmy ubezpieczenie firmowe. Wzięliśmy pod uwagę branżę, w jakiej pracujemy, ryzyko zawodowe i wszelkie okoliczności. Razem wybraliśmy naprawdę rozsądną opcję.
Izka
Izka
4.0
17.11.2021
Polisa, którą tutaj podpisałam, odpowiada moim oczekiwaniom, więc chętnie wystawię dobrą opinię tej agentce. Wytłumaczyła mi wszystko i pomogła przygotować dokumenty.
Łukasz
Łukasz
5.0
08.09.2021
Podpisaliśmy tutaj polisę na firmę. Zabezpieczyliśmy maszyny, ale także majątek finansowy. Pani Justyna Orzeł zajęła się wszystkimi formalnościami.
Patryk
Patryk
5.0
16.07.2021
Podczas spotkania agentka wyjaśniła bardzo dokładnie, jak funkcjonuje umowa i jakie są jej główne reguły. Dzięki temu wiem, za co płacę i mam pewność, że w razie wypadku, czy choroby moja rodzina otrzyma pieniądze.
Iza
Iza
4.0
17.05.2021
Pani Justyna Orzeł naprawdę doskonale zna rynek ubezpieczeniowy. Pomogła mi wybrać polisę spośród setek różnych ofert. Niewielkie koszty opłat oraz całkiem spora lista wypadków, które obejmuje sobą umowa - główne zalety naszego ubezpieczenia.
Pawel1977
Pawel1977
5.0
14.03.2021
Agentka bardzo nam pomogła rozeznać się, jakie są dostępne oferty ubezpieczeniowe na mieszkanie. Pokazała, na co zwracać uwagę, żeby mieć jak największe korzyści w przypadku kradzieży, czy zalania lokalu. Dzięki niej znaleźliśmy coś dla siebie.
Ernest
Ernest
5.0
07.01.2021
Jestem pod wrażeniem oferty tego agenta ubezpieczeniowego. Jest naprawdę szeroka. Do tego posiada niskie ceny. Super!
Maksymilian
Maksymilian
5.0
24.11.2020
Ubezpieczyłem tutaj samochód. TO był świetny pomysł. Polecam
Marceli
Marceli
4.0
05.09.2020
Nie mogłem się zdecydować z wyborem ubezpieczenia dla mojego przedsiębiorstwa. Na szczęście z pomocą przyszła Justyna Orzeł. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła i pomogła przy decyzji. Polecam jej usługi.
Ewka
Ewka
5.0
07.07.2020
W mojej firmie skorzystaliśmy z oferty Justyny Orzeł. Zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie na życie wspólników. Mogę śmiało polecić tę firmę każdemu kto potrzebuję tego typu usług.
Jędrek
Jędrek
5.0
26.05.2020
W zeszłym roku pierwszy raz korzystałem z ich usług. Muszę powiedzieć, że pokazali się ze świetnej strony. Od razu widać, że to profesjonalna firma. Bardzo polecam
Oskar
Oskar
5.0
27.03.2020
Muszę pochwalić firmę Justyny Orzeł. mają naprawdę dobre podejście do klienta. Klasa!
Herbert
Herbert
5.0
19.01.2020
Solidna firma ubezpieczeniowa. Przedsiębiorstwo Justyny Orzeł zawsze wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
Stella
Stella
4.0
08.11.2019
Jest to agent ubezpieczeniowy najwyższej klasy. Justyna Orzeł zna się na branży ubezpieczeniowej i wie jak tę wiedzę wykorzystać. Serdecznie polecam świadczone przez nią usługi.
Alek
Alek
5.0
15.09.2019
Skorzystałem z kompleksowej oferty. Ubezpieczyłem samochód, dom i firmę. Bardzo odpowiadają mi ich usługi. Polecam
Łuki
Łuki
5.0
21.07.2019
Od wielu lat znam działalność tego agenta ubezpieczeniowego. I mogę powiedzieć, że to prawdziwy specjalista. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.
Ariel
Ariel
5.0
03.05.2019
W zeszłym roku skorzystałem z programu emerytalnego, który poleciła mi Justyna Orzeł. Polecam, bo ma naprawdę fajną ofertę.
Joanna
Joanna
5.0
13.03.2019
Firma, w której pracuje korzysta z ubezpieczenia zakupionego dzięki pomocy Justyny Orzeł. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowolenie z jakości usług jakie otrzymaliśmy. Polecam