Podróże last minute
Podróże last minute, Agencja Turystyczna World Tours Mariusz Kożuch, Piekary Śląskie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 4980134437
REGON: 276739731
Dodatkowe kontakty:

696 240 239

Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Biuro podróży World Tours działa na rynku od roku 2000 i możemy pochwalić się wielkim gronem zadowolonych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Kontaktując się z naszym biurem i podając kryteria zyskują Państwo pewność, że wysłana oferta będzie przygotowana specjalnie na Państwa potrzeby. Bez względu na to, czy będą to oferty katalogowe, first minute czy też last minute na parę dni przed wylotem.

Oferta

Świadczymy pełen zakres usług związanych z turystyką.

Oferujemy wycieczki:
  • last minute,
  • katalogowe,
  • egzotyczne,
  • w popularne kierunki.

Korzystając z naszego portalu mają Państwo możliwość znalezienia oraz rezerwacji ofert czołowych polskich i niemieckich biur podróży. Tour Operatorzy prześcigają się w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju promocji - first moment, first minute czy last minute. Dla Państwa wygody wszystkie zgromadzone są w naszym portalu - już nie trzeba przeglądać kilkudziesięciu stron w celu znalezienia jednej oferty.

Gdzie wybrać się podczas najbliższych wakacji?

Hiszpania, Grecja, Włochy, Turcja, Portugalia, Francja czy może raczej Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra czy Krym? W każdym przypadku gwarantujemy fachową pomoc przy wyborze najbardziej odpowiedniej oferty.

A może warto by było zobaczyć Afrykę? Tunezja, Egipt, a nawet Maroko zachęcają turystów wspaniałą pogodą i ciepłym morzem.

Dla klientów zdecydowanych na bardziej egzotyczne kierunki również coś się znajdzie. Chiny, Tajlandia, Indie, Kenia, Jordania, RPA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Polinezja Francuska, Malediwy, Mauritius czy nawet Australia i Nowa Zelandia.

Popularne stały się również Karaiby: Dominikana i Kuba to główne destynacje wybierane przez spragnionych słońca wczasowiczów.
Dla osób poszukujących wypoczynku na mniej oddalonych wyspach - Wyspy Kanaryjskie. Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote czy El Hierro - dzięki ofertom last minute można wypocząć za rozsądną cenę.

Nie udało się Państwu znaleźć ciekawej oferty? A może nie mają Państwo czasu na szukanie? Kontaktując się z naszym biurem i podając kryteria zyskują Państwo pewność, że wysłana oferta będzie przygotowana specjalnie na Państwa potrzeby. Bez względu na to, czy będą to oferty katalogowe, first minute czy też last minute na parę dni przed wylotem.

Turystyka jest naszą pasją, a zadowolony klient największą nagrodą.

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki.

Artykuły

Jak wybrać dobre biuro podróży?
Jak wybrać dobre biuro podróży?
Wybór dobrego biura podróży jest niezwykle ważny, jeśli chcemy spędzić bezpiecznie i miło czas. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu tej decyzji.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Turystyczna World Tours Mariusz Kożuch

Agencja Turystyczna World Tours Mariusz Kożuch, Piekary Śląskie

Opinie (6)

Opinie o firmie Agencja Turystyczna World Tours Mariusz Kożuch

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzysztof
Krzysztof
5.0
15.07.2020
Latam po świecie już od lat, przeważnie na własną rękę, ale z dziećmi ciężko coś zaplanować, biuro zrobiło to za mnie i już zawsze będę z niego korzystać.
Marianna
Marianna
5.0
23.05.2020
Najlepsze biuro podróży, korzystam od lat i nigdy mnie nie zawiedli.
Marta
Marta
5.0
24.03.2020
Super, będę polecała. 10/10. :)
Roksana
Roksana
5.0
19.01.2020
Wycieczka z dzieciakami zorganizowana na medal! Wszyscy zachwyceni, choć dzieci są małe. Żadnych problemów podczas podróży, bezpiecznie i pewnie.
Sylwia
Sylwia
5.0
20.11.2019
Rewelacja! Skorzystałam z pomocy przy organizacji wieczoru panieńskiego w Hiszpanii. Nigdy się tak dobrze nie bawiłam. Mega, na pewno jeszcze nieraz skorzystam. Tym razem polecę do Chorwacji.
Jakub
Jakub
5.0
21.09.2019
Świetne biuro podróży, kompleksowe doradztwo, wszystko załatwiają, mają mnóstwo ofert all inclusive. Będę korzystał w przyszłości i na pewno polecał.