przyjazna Ochrona osób, mienia - agencje, usługi, Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o., Tomaszów Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7732477946
REGON: 36362199100000
KRS: 0000599763
Rok założenia:
2016

O firmie

Agencja ochrony Transfer mieści się w Tomaszowie Mazowieckim. Świadczy usługi ochrony, wykonywania systemów zabezpieczeń.

Oferta

Ochrona osób i mienia to specjalność firmy Transfer z Tomaszowa Mazowieckiego. W ramach ochrony fizycznej zapewnia ład i porządek oraz pilnuje, by na terenie chronionych obiektów były przestrzegane wszystkie zasady bezpieczeństwa. Prowadzi dozór pojazdów zaparkowanych w wyznaczonych miejscach , obserwuje osoby wchodzące na teren obiektu oraz reaguje w przypadku wejścia niepowołanych osób.

W ramach swojej działalności projektuje oraz montuje systemy technicznej ochrony mienia. Wykonuje:
 • systemy sygnalizacji zagrożenia pożarem,
 • systemy kontroli dostępu,
 • systemy sygnalizacja włamania i napadu,
 • systemy sygnalizacji zagrożeń chemicznych,
 • systemy automatyki,
 • systemy telewizji dozorowej.
Podejmuje się przeprowadzania konwojów. Dba o bezpieczny i sprawny transport powierzonych wartości pieniężnych. Służy tez asystą polegającą na zabezpieczaniu zamykania i otwierania obiektu.

Oferta agencji obejmuje również ochronę imprez masowych, w tym między innym koncertów, meczów piłkarskich czy imprez firmowych i okolicznościowych.

Artykuły

Jakie usługi oferuje Agencja Ochrony Transfer w Tomaszowie Mazowieckim?
Jakie usługi oferuje Agencja Ochrony Transfer w Tomaszowie Mazowieckim?
W tym artykule sprawdzimy, jakie dokładnie usługi może zaoferować nam Agencja Ochrony Transfer w Tomaszowie Mazowieckim oraz co warto o niej wiedzieć.
Kompleksowe usługi ochroniarskie od Agencji Ochrony Transfer
Kompleksowe usługi ochroniarskie od Agencji Ochrony Transfer
Agencja Ochrony Transfer jest firmą, która proponuje usługi ochrony osób i mienia. Co znajdziemy w ofercie tego przedsiębiorstwa i kiedy z niej skorzystać?

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o.

Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o., Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

 • ochroniarz

  03.03.2024

  Pracownicy przedsiębiorstwa są najcenniejszym zasobem każdej firmy. Dlatego warto zapewnić im najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jeśli szukasz agencji, która zapewni Twoim pracownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa, zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy agencją ochrony, która świadczy usługi ochrony obiektów firmowych.

  Więcej informacji
 • ochrona imprez masowych

  12.01.2024

  Jesteś odpowiedzialny za organizację dużej imprezy? Chcesz mieć pewność, że Twoi goście są bezpieczni i chronieni? Możesz spać spokojnie wiedząc, że nasza agencja poradzi sobie z ochroną Twojego wydarzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy zagwarantować, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc w ochronie imprez masowych.

  Więcej informacji
 • transport pieniędzy

  14.11.2023

  Transport dużych sum pieniędzy to niezwykle ważne i odpowiedzialne zadanie. Kluczowe jest podjęcie wszelkich niezbędnych środków ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo ładunku. Nasza agencja ochrony Transfer doskonale rozumie wagę tego zadania i zobowiązuje się do świadczenia profesjonalnych usług transportowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić swoje potrzeby i dowiedzieć się, jak możemy pomóc w bezpiecznym transporcie pieniędzy.

  Więcej informacji
 • system alarmowy

  12.09.2023

  Bezpieczeństwo jest niezwykle ważnym elementem naszego codziennego życia. Powinno być priorytetem w każdym domu i jest szczególnie istotne w miejscu pracy. Jednym z najskuteczniejszych sposobów ochrony mienia i pracowników jest instalacja systemów alarmowych. Nasza agencja ochrony oferuje kompleksowe systemy zabezpieczeń, w skład których wchodzą najwyższej klasy systemy alarmowe.

  Więcej informacji
 • monitoring

  14.07.2023

  Monitorowany system alarmowy zapewnia wysokie bezpieczeństwo na posesjach i w budynkach. Jego podstawową funkcją jest powiadamianie pracowników ochrony w przypadku potencjalnego zagrożenia mienia. Jeśli rozważasz instalację takiego systemu, gorąco polecamy skontaktowanie się z agencją ochrony Transfer. Z przyjemnością przedstawimy wycenę naszych usług.

  Więcej informacji
 • ochrona mienia

  31.05.2023

  Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu fizycznej ochrony. Nasza agencja ochrony Transfer dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa. Zapewniamy ład i porządek na terenie oddanym pod naszą opiekę. Gwarantujemy szybką i skuteczną reakcję w przypadku nieprzewidzianych i zagrażających zdarzeń.

  Więcej informacji

Opinie (6)

Opinie o firmie Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Zbyszek
Zbyszek
5.0
06.05.2022
Ochrona techniczna mienia na najwyższym poziomie, polecam.
kwantax
kwantax
5.0
10.03.2022
Firma Transfer przeprowadza dla mnie konwoje. Robi to naprawdę profesjonalnie.
Emil
Emil
5.0
11.01.2022
Fachowe wykonanie systemu kontroli dostępu, polecam tę firmę.
Herbert
Herbert
5.0
12.11.2021
Sprawdzona firma od ochrony imprez masowych. Rzetelna obsługa.
Alex
Alex
5.0
12.09.2021
Firma Transfer sprawnie poradziła sobie z zaprojektowaniem oraz wykonaniem systemu alarmowego. Działa niezawodnie.
Bartek
Bartek
4.0
02.07.2021
Świetnie zorganizowana agencja ochrony. Świadczy usługi ochrony dla mojego obiektu, pełen profesjonalizm.