Usługi ochroniarskie w szerokim zakresie
Usługi ochroniarskie w szerokim zakresie, Agencja ochrony - Angelika Baj Escudo Protection, Sulejówek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8222093489
REGON: 387497220
Rok założenia:
2020

O firmie

Firma ochroniarska Escudo Protection została założona przez Angelikę Baj. Nasza siedziba znajduje się w Sulejówku, w województwie mazowieckim. Jesteśmy Polską firmą, która łączy ze sobą narodowe i zagraniczne doświadczenie w ochronie życia oraz mienia. Nasza kadra to ludzie, którzy swoje kwalifikacje zdobywali pracując dla największych firm ochroniarskich na całym świecie, także tych, które chroniły spółki skarbu państwa.

Oferta

Założona przez nas firma Escudo Protection chce zapewnić Klientom najwyższy poziom ochrony życia, zdrowia i mienia, dlatego podczas realizacji zadań korzysta z nowoczesnych technologii monitorowania obiektów, a także przeprowadza audyty bezpieczeństwa, na podstawie których dostosowuje rodzaj i formę działań.

Nasza całodobowa agencja ochrony współpracuje z Klientami indywidualnymi, ale także biznesowymi i oferuje im takie usługi jak:
  • ochrona osiedli,
  • ochrona biurowców,
  • ochrona Wspólnot Mieszkaniowych,
  • ochrona magazynów i hal,
  • ochrona centrów logistycznych.
Wymienione usługi świadczymy na przykład za pomocą patroli interwencyjnych, które regularnie kontrolują wyznaczony obszar, skutecznie odstraszając osoby nieuprawnione do wejścia na teren. Poza tym korzystam też z całodobowej Stacji Monitorującej, która działa siedem dni w tygodniu. Ten zaawansowany system telewizji przemysłowej pracuje na podstawie oprogramowania NOVUS. Atutem korzystania z takiego sprzętu jest całodobowy kontakt z operatorem kamer, a także zabezpieczenie dokumentów filmowych i możliwość przesłania ich do Klienta drogą elektroniczną.

Osoby, które zdecydują się na montaż monitoringu podłączonego do naszej stacji, mają pewność, że ich teren jest kontrolowany przez całą dobę. Kamery są gwarancją prowadzenia zdalnych patroli wizyjnych, a także wsparcia agentów ochrony w razie włamania, kradzieży, pożaru, czy zakłócania porządku.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu - firma Escudo Protection z Sulejówka.

Artykuły

Jak wybrać dobrą agencję ochrony? Angelika Baj Escudo Protection
Jak wybrać dobrą agencję ochrony? Angelika Baj Escudo Protection
Wszyscy chcemy chronić siebie, naszych bliskich i mienie. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na współpracę z profesjonalną firmą ochroniarską. Sprawdź!
Na czym polega ochrona mienia przez firmę ochroniarską? Agencja ochrony Angelika Baj Escudo Protection
Na czym polega ochrona mienia przez firmę ochroniarską? Agencja ochrony Angelika Baj Escudo Protection
Ochrona mienia to działania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo domownikom oraz zapobiec wystąpieniu prób włamania, kradzieży i wielu innych sytuacji

Kontakt

Kontakt Agencja ochrony - Angelika Baj Escudo Protection

Agencja ochrony - Angelika Baj Escudo Protection, Sulejówek

Opinie (0)

Opinie o firmie Agencja ochrony - Angelika Baj Escudo Protection


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.