Muzyka, zabawy, portrety
Muzyka, zabawy, portrety, Agencja Artystyczna Bosto Art Anna Jaskulska, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522559590
REGON: 381889797
Rok założenia:
2018

O firmie

Bosto Art to agencja artystyczna znajdująca się na terenie Szczecina. Zajmujemy się wykonywaniem muzyki na imprezach okolicznościowych oraz animacją zabaw dla dzieci. Osobą decyzyjną jest Anna Jaskulska.

Oferta

Nasza agencja artystyczna powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi. Działalność związana ze światem sztuki na różnych płaszczyznach zawsze była dla nas nieodłączną częścią życia. Od pewnego czasu postanowiliśmy połączyć to co przyjemne z pożytecznym i dzielić się naszą pasją z innymi ludźmi. Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie muzyki na żywo podczas różnego rodzaju wydarzeniach okolicznościowych. Prowadzimy dwa zespoły muzyczne składami z różnym instrumentarium. Pierwszy z nich to dwie wokalistki i jeden wokalista oraz instrumenty: sax, gitara basowa, perkusja, gitara elektryczna/akutyczna, akordeon, banjo. Drugi, bardziej kameralny, to wokalistka z djem i saksofonistą.

Można skorzystać z naszych usług podczas wydarzeń takich jak:
  • Wesele,
  • Imprezę firmową,
  • Recital,
  • Urodziny,
  • Sylwester.
Oprócz grania muzyki, zajmujemy się również animacją zabaw dla dzieci. Organizujemy całe urodziny, ale także zabawy dla dzieci podczas rozmaitych okazji jak: wesela, komunie itd. Uzupełnieniem naszej oferty jest malowanie obrazów na zamówienie oraz malowanie ścian, koszulek, motocykli czy portretów oraz karykatur.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Działalność zespołów muzycznych
Działalność zespołów muzycznych
Organizatorzy różnych imprez okolicznościowych często zapewniają gościom atrakcje w postaci muzyki. Powszechnie odpowiedzialne za nią są zespoły muzyczne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Artystyczna Bosto Art Anna Jaskulska

Agencja Artystyczna Bosto Art Anna Jaskulska, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Agencja Artystyczna Bosto Art Anna Jaskulska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julian
Julian
5.0
24.03.2019
Usłyszałem ich zespół na weselu mojego znajomego i od razu mi się spodobali. Teraz korzystam z ich usług przy każdej imprezie firmowej, którą organizuje.