Dready, Warkoczyki i Afroloki pierwszej klasy!
Dready, Warkoczyki i Afroloki pierwszej klasy!, AfroLook - Przedłużanie włosów, Dredy, Warkoczyki., Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7451804218
REGON: 381494975
Rok założenia:
2018

O firmie

Nasz salon fryzjerski AfroLook ma swoją siedzibę w Olsztynie. Zajmujemy się świadczeniem alternatywnych usług fryzjerskich. Właścicielką jest Izabella Łodziewska. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Nasza działalność skupia się na tworzeniu niebanalnych fryzur, głównie w stylu afroamerykańskim. Alternatywne fryzowanie jest dla nas nie tylko pracą zarobkową, ale przede wszystkim wielką pasją. Posiadamy ogromne doświadczenie, które opiera się na naszej wiedzy i umiejętnościach, które zdobywaliśmy pod okiem najlepszych artystów od podobnych fryzur.

Aby swoje usługi świadczyć jak najlepiej, poszerzyliśmy swoją ofertę o propozycję, jaką jest przedłużanie i zagęszczanie włosów, metodami takimi jak keratynowa, ringi oraz kanapkowa. Dodatkowo proponujemy również niechirurgiczne przedłużanie włosów. Do wykonania usług wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Z chęcią tłumaczymy zasady poszczególnych metod przedłużania! Dzięki tego typu usługom możemy pomóc Klientom, u których geny, choroby lub inne czynniki sprawiają, że włosy tracą objętość, gęstość, stają się bardziej łamliwe lub wypadają. Ukończyliśmy kursy dzięki, którym zapewniamy niesamowicie naturalny efekt!

Proponujemy Państwu wykonanie następujących fryzur:
  • Dready,
  • Dreadlocki,
  • Wakroczyki,
  • Afro loki,
  • Havana Twist.
Wymienione wyżej fryzury są to gotowe do doczepienia na głowę zestawy zrobione z włosów syntetycznych wysokiej jakości lub zrobione z naturalnych włosów klienta z domieszką syntetyków. Nasz alternatywny salon fryzjerski to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Moda na dready, warkoczyki i dreadlocki dla nas jest okazją, aby zafascynować tego typu fryzurami jeszcze szersze grono Klientów.

Zatrudniamy wyłącznie ludzi, dla których tworzenie ekstrawaganckich fryzur jest przede wszystkim pasją i formą sztuki. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naszej dziedzinie i zawsze dają z siebie wszystko.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Przedłużanie włosów naturalnymi pasmami – na czym to polega i jakie daje efekty?
Przedłużanie włosów naturalnymi pasmami – na czym to polega i jakie daje efekty?
Marzysz o pięknych, naturalnych, gęstych włosach? Nic prostszego – sprawdź, na czym polega przedłużanie włosów naturalnymi pasmami oraz jakie daje rezultaty.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt AfroLook - Przedłużanie włosów, Dredy, Warkoczyki.

AfroLook - Przedłużanie włosów, Dredy, Warkoczyki., Olsztyn

Opinie (10)

Opinie o firmie AfroLook - Przedłużanie włosów, Dredy, Warkoczyki.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Celina
Celina
5.0
05.03.2021
Muszę przyznać, że ten salon to nie tylko świetne wyposażenie, usługi świadczone zgodnie z wymaganiami Klienta, ale również przemiła obsługa. Wchodząc tutaj, czuję się, jakbym odwiedzała dobrych znajomych!
Zamiecha
Zamiecha
5.0
31.01.2021
Nareszcie cieszę się z dredów. Dziękuję serdecznie salonowi fryzjerskiemu AfroLook! W każdym innym salonie mówili mi, że moje włosy nie są wystarczająco gęste i długie. W Afrolook po prostu opowiedzieli mi o kilku metodach przedłużania włosów, jakie wykonują. Pomogli dobrać najlepszą i oto jestem! Skromna dziewczyna z długimi i pięknymi dredami!
Efekt
Efekt
5.0
16.11.2020
Taki salon fryzjerski to prawdziwa rzadkość. Nie boją się żadnych wyzwań, są mili dla Klientów i wykonują fryzury, których nie potrafi wykonać każdy inny, tradycyjny salon fryzjerski. Przykład? Ringowe przedłużanie włosów. Efekt po prostu mistrzowski. Polecam.
Dorota
Dorota
5.0
28.09.2020
Fryzury alternatywne to naprawdę specjalność tego salonu. Jestem ogromnie zadowolona z dredów, które dla mnie tu wykonali. Uzupełnili mi nawet braki we włosach poprzez niechirurgiczne przedłużanie. Zabieg bez inwazji a z mega efektem!
Łukasz
Łukasz
5.0
22.01.2020
Dobre ceny i fachowe kręcenie dreadów. Skusiłem się półtora miesiąca temu i jestem bardzo zadowolony.
Kaja
Kaja
5.0
01.11.2019
Strasznie długo szukałam kogoś, kto wykona dla mnie prawdziwe Havana Twisty! Dopiero u nich mi się udało i wyszło mega!
Robert
Robert
5.0
26.09.2019
Doczepiali mi dready. Bardzo fajne miejsce, można się naprawdę wyluzować, a do tego wyjść z wymarzoną fryzurą.
Kryspin
Kryspin
5.0
30.07.2019
Fajne stawki za dready i warkoczyki. Kiedyś chciałem sobie zrobić, ale dopiero odkąd powstał Afrolook się zdecydowałem.
Madzia
Madzia
5.0
26.05.2019
Robili mi warkoczyki a mojej siostrze doczepiali dready. Teraz obie mamy super fryzury. Każda inna ale razem wyglądamy świetne!
Anita
Anita
5.0
29.03.2019
Doczepiałam sobie tam dreadlocki dwa miesiące temu. Bardzo fajna sprawa, tanio i wygląda super, polecam!