Pewni fachowcy remontowo-budowlani
Pewni fachowcy remontowo-budowlani, Afra70 Grzegorz Kryszyłowicz, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5841467294
REGON: 191827910
Rok założenia:
2011

O firmie

Firma Afra70 świadczy pełny zakres usług remontowo-wykończeniowych dla klientów z terenu Trójmiasta i okolic. Specjalizujemy się w obsłudze mieszkań i domów mieszkalnych. Zarządza nami Grzegorz Kryszyłowicz.

Drugim profilem naszej działalności jest szkółka jazdy konnej działająca na terenie Kaszub w Wąglikowicach, koło Kościerzyny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Nasza firma działa na rynku usług budowlanych od 2011 roku. Od samego początku naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze remontowo-wykończeniowej mieszkań oraz budynków mieszkalnych. Zdobywane doświadczenia oraz poszerzanie zaplecza technicznego pozwalają nam na nieustanne podnoszenia jakości wykonywanych prac.

Swoim klientom możemy zaproponować między innymi:
  • usługi glazurnicze
  • układanie paneli podłogowych
  • malowanie ścian i sufitów
  • nakładanie tynków i gładzi
  • zabudowy kartonowo-gipsowe wraz z wyprowadzeniami
  • biały montaż drobne przeróbki instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i C.O.
  • montaż stolarki otworowej
  • drobne prace murarskie i wyburzeniowe
Podejmujemy się zarówno prac dotyczących remontu, wykończenia całego lokalu lub budynku, albo jedynie konkretnych pomieszczeń, jak kuchnia, czy łazienka.

Z naszej strony klient może zawsze liczyć na terminowość i rzetelność, a także otwartość na wszelkie uwagi oraz sugestie dotyczące wykonywanych prac.

Zanim przystąpimy do robót, proponujemy wykonanie darmowej wyceny oraz harmonogramu do akceptacji inwestora, z którym współpracujemy na każdym etapie prac.

Ponadto hobbystycznie prowadzimy naukę jazdy konnej dla dzieci i młodzieży, w ramach której organizujemy turnusy i obozy jazdy, a także pojedyncze lekcje.

Na wszelkie pytania związane z ofertą chętnie odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego.

Zakres działalności

Artykuły

Biały montaż tylko z odpowiednią firmą!
Biały montaż tylko z odpowiednią firmą!
Białym montażem zajmują się tylko firmy o kompetencjach glazurniczych, hydraulicznych, a nawet elektroinstalatorskich. Przykładem jest ekipa AFRA 70!

Wideo

Kontakt

Kontakt Afra70 Grzegorz Kryszyłowicz

Afra70 Grzegorz Kryszyłowicz, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Afra70 Grzegorz Kryszyłowicz

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Max
Max
5.0
26.01.2020
Znają się na wykonywanej pracy jak mało kto. Płytki położone równo, po 2 mm fugi w każdym miejscu, tak jak chciałam. Po robocie wszystko elegancko sprzątnięte i wytarte, a resztki materiałów wyrzucone do kontenera na gruz, a nie do toalety. Polecam.
Konrad
Konrad
4.0
19.11.2019
Jestem niezmiernie zadowolony z jakości przeprowadzonego remontu. Wszystkie prace wykonane bardzo rzetelnie i dokładnie, a do tego w terminie. Nie było problemu z rozliczeniami, czy nieobecnością pracowników. Firma, którą mogę z czystym sumieniem polecić.