przyjazna Adwokaci, Adwokat Iwona Galicka-Gryglas Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7122108618
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Kancelaria Adwokat Iwony Galickiej–Gryglas świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom.

Oferta

Kancelaria udziela porad prawnych i konsultacji, sporządza pozwy, wnioski, zażalenia, odwołania, skargi i apelacje, reprezentuje przed jednostkami administracyjnymi, organami ścigania i sądami na każdym etapie postępowania oraz przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Głównymi obszarami specjalizacji Kancelarii są zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego a także karnego.

W zakresie prawa cywilnego Kancelaria świadczy pomoc prawną począwszy od prowadzenia spraw dotyczących prawa własności i ograniczonych praw rzeczowych, zobowiązaniowych, aż po sprawy spadkowe. Kancelaria zajmuje się również kwestiami związanymi z uregulowaniem stanu prawnego nieruchomości.

Kancelaria broni klientów w sprawach karnych i karno-skarbowych, także w sprawach o wykroczenia, a nadto reprezentuje skazanych w postępowaniu wykonawczym, jak również reprezentuje osoby pokrzywdzone przestępstwem w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego, oskarżyciela posiłkowego, oskarżyciela prywatnego w postępowaniu karnym.

W ramach specjalizacji prawa rodzinnego i opiekuńczego Kancelaria prowadzi sprawy o separację i rozwód oraz sprawy z nimi związane m.in. o alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi i miejsca ich pobytu, jak również o podział majątku wspólnego małżonków po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej.

Usługi świadczone są osobiście, drogą mailową, jak również istnieje możliwość przyjazdu adwokata do Klienta.

Kancelaria traktuje swoich klientów indywidualnie, zaś każdą sprawę prowadzi
w oparciu o najwyższe standardy etyki zawodowej.

Zapraszam adw. Iwona Galicka-Gryglas

Artykuły

Dochodzenie zachowku: kiedy warto podjąć działania prawne? Kancelaria Adwokacka Iwona Galicka-Gryglas
Dochodzenie zachowku: kiedy warto podjąć działania prawne? Kancelaria Adwokacka Iwona Galicka-Gryglas
Jeżeli zostałeś pominięty w testamencie, a masz prawo do zachowku, sprawdź, jakie kroki należy w tym celu podjąć i kiedy skorzystać z pomocy adwokata.
Mediacja w sprawach spadkowych z udziałem adwokat Iwony Galickiej-Gryglas
Mediacja w sprawach spadkowych z udziałem adwokat Iwony Galickiej-Gryglas
Jeśli chcemy porozumieć się z członkami rodziny w sprawie spadkowej, warto spróbować mediacji. Adwokat Iwona Galicka-Gryglas wyjaśnia, na czym to polega.
Adwokat Iwona Galicka-Gryglas wyjaśnia, jak nabyć własność nieruchomości przez zasiedzenie
Adwokat Iwona Galicka-Gryglas wyjaśnia, jak nabyć własność nieruchomości przez zasiedzenie
Jakie są prawne skutki zasiedzenia nieruchomości? Adwokat Iwona Galicka-Gryglas wyjaśnia, czym różni się posiadanie w złej wierze od posiadania w dobrej wierze
Jak znaleźć skutecznego adwokata?
Jak znaleźć skutecznego adwokata?
Pomoc dobrego adwokata nieraz może wyprowadzić nas z wielkiej opresji. Jak zatem znaleźć profesjonalnego prawnika, z którego usług będziemy zadowoleni?
W jaki sposób można odwołać się od wyroku? Tajniki apelacji
W jaki sposób można odwołać się od wyroku? Tajniki apelacji
Od każdego wyroku karnego sądu pierwszej instancji możemy się odwołać przez wniesienie bezpłatnej apelacji. Jest to powszechna zasada obowiązująca w Polsce.

Wideo

Kontakt

Kontakt Adwokat Iwona Galicka-Gryglas Kancelaria Adwokacka

Adwokat Iwona Galicka-Gryglas Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Adwokat Iwona Galicka-Gryglas Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.