Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8521178779
REGON: 811834996
Rok założenia:
1990

O firmie

Certyfikacje i badania jakości, Advisory Konsultacje i szkolenia z zakresu sytemów jakości według norm serii ISO, Szczecin Biuro konsultingowo-usługowe Advisory znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów zarządzania, a także planowaniu i przeprowadzaniu audytów. Właścicielem firmy jest Tomasz Jagodziński. Początki naszej działalności sięgają 1999 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W ofercie przedsiębiorstwa Advisory znajdą Państwo szereg usług szkoleniowych i konsultingowych. Z naszą firmą współpracują doświadczeni konsultanci, których wiedza jest bezcenna w zakresie systemów zarządzania. Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam na realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Jakie korzyści zdobędzie Państwa firma dzięki współpracy z biurem Advisory?

Dzięki współpracy z biurem konsultingowo-usługowym Advisory Państwa firma zostanie w kompleksowy sposób przygotowana do certyfikacji, czyli spełniania wszelkich norm. Opracowujemy daną normę, która ma być wdrażana, rozpoczynamy jej wdrażanie, a następnie dbamy o to, by wszystko działało tak, jak powinno. Sprawdzamy to, przeprowadzając audyty wewnętrzne. Pomagamy także klientom wybrać jednostkę, która wydaje certyfikaty.

Jakie projekty realizujemy w firmie Advisory w Szczecinie?

W firmie Advisory realizujemy projekty dotyczące wdrażania systemów zarządzania jakością, w tym systemów zintegrowanych, koncepcji TQM, czy systemów AQAP, HACCP oraz FSC. Przeprowadzamy zadania dotyczące audytów. Wśród nich można wyróżnić audyty zerowe, czyli analizowanie firmy pod kątem wymagań zawartych w normach ISO-wskich. Zajmujemy się również okresowym badaniem stanu wdrożenia danego systemu oraz sprawdzaniem, czy dostawcy wdrożyli system.

Jakie szkolenia znajdą Państwo w ofercie przedsiębiorstwa Advisory?

W ofercie przedsiębiorstwa Advisory znajdą Państwo takie szkolenia jak:
  • zarządzanie jakością,
  • zarządzanie środowiskiem,
  • zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • zarządzanie kontrolą produkcji,
  • zarządzanie systemem systemu kontroli pochodzenia produktu CoC.
Ponadto nasi pracownicy pomogą Państwu przy opracowywaniu podstawowych elementów systemu i ich doskonaleniu, a także planowaniu oraz prowadzeniu audytów.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z biurem konsultingowo-usługowym Advisory w Szczecinie.

Artykuły

Jakie korzyści płyną z wprowadzenia normy ISO 14001?
Jakie korzyści płyną z wprowadzenia normy ISO 14001?
Norma ISO 14001 to inaczej system zarządzania środowiskowego. Chcesz dowiedzieć się, na czym polega i dlaczego oraz w jaki sposób ją wdrożyć? Poznaj szczegóły!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Advisory Konsultacje i szkolenia z zakresu sytemów jakości według norm serii ISO

Advisory Konsultacje i szkolenia z zakresu sytemów jakości według norm serii ISO, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Advisory Konsultacje i szkolenia z zakresu sytemów jakości według norm serii ISO


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.