Modernizujemy sprzęt komputerowy i instalujemy oprogramowanie
Modernizujemy sprzęt komputerowy i instalujemy oprogramowanie, Adver. Naprawa komputerów. Modernizacja komputerów i laptopów, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5862278003
REGON: 191474296

O firmie

Firma Adver działa na rynku komputerowym od początku lat 90. Siedziba naszej firmy mieści się w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Działamy jako serwis komputerowy. Jakość naszych usług jest efektem wieloletniego doświadczenia, działamy na rynku od kilkudziesięciu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Nasza kadra składa się ze specjalistów w swojej dziedzinie. Wyróżnia ich sumienność i profesjonalizm. Przyjmujemy zlecenia dotyczące kompleksowej obsługi informatycznej firm. Wykonujemy szereg napraw komputerów i laptopów, a także instalujemy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oprogramowania.

Ponadto, świadczymy takie usługi jak:
  • odzyskiwanie danych,
  • modernizacja komputerów,
  • instalacja modemów,
  • konfiguracja sieci,
  • obsługa sieci komputerowych.
By ułatwić Państwu późniejszą samodzielną pracę, prowadzimy szkolenia mające na celu wdrożenie pracowników w obsługę urządzeń i programów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wykonujemy je z należytym profesjonalizmem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Aver z Gdyni.

Artykuły

Co obejmuje obsługa informatyczna świadczona przez Adver?
Co obejmuje obsługa informatyczna świadczona przez Adver?
Naprawy komputerów bywają koniecznością – w takiej sytuacji serwis trzeba zlecić specjalistom. Wybierz firmę Adver, która świadczy pełną obsługę informatyczną!
Czy opłaca się naprawiać komputer?
Czy opłaca się naprawiać komputer?
Twój komputer nie działa prawidłowo lub uległ poważnej awarii? Sprawdź, kiedy opłaca się oddać komputer do naprawy do serwisu, a kiedy nie jest to opłacalne.
Najpopularniejsze awarie komputerów
Najpopularniejsze awarie komputerów
Masz wrażenie, że Twój laptop zawsze psuje się w najmniej odpowiednim momencie? Szukasz doświadczonego serwisu komputerowego, który szybko zlokalizuje problem?

Wideo

Kontakt

Kontakt Adver. Naprawa komputerów. Modernizacja komputerów i laptopów

Adver. Naprawa komputerów. Modernizacja komputerów i laptopów, Gdynia

Opinie (13)

Opinie o firmie Adver. Naprawa komputerów. Modernizacja komputerów i laptopów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Edyta
Edyta
5.0
12.03.2021
Polecam, szybko wydrukowali dla mnie wizytówki oraz ulotki z ofertą mojej firmy. Jestem zadowolona z ich usług.
Natalia
Natalia
5.0
16.01.2021
Pomogli mi wybrać najlepsze oprogramowanie do firmy, a potem je zainstalowali. Współpracujemy od kilku lat i wszystko układa się świetnie.
krespo56
krespo56
5.0
05.11.2020
Specjaliści w swojej dziedzinie, bardzo dobry kontakt z pracownikami.
Madzia
Madzia
5.0
04.09.2020
Bardzo zależało mi na odzyskaniu danych z mojego komputera, panowie z Adrver zrobili to błyskawicznie. Jestem uratowana! :)
Gggreg
Gggreg
5.0
14.07.2020
Dzięki serii szkoleń informatycznych w naszej firmie, każdy nauczył się, jak wykorzystywać oprogramowanie w stu procentach. Znacząco to wpłynęło na wydajność naszej pracy, polecam serdecznie.
Tycjan
Tycjan
5.0
29.05.2020
Bardzo pomocni w przypadku problemów z komputerami. Pojawiają się na miejscu błyskawicznie!
Kajetan
Kajetan
5.0
07.03.2020
Najlepsza firma informatyczna, z jaką miałem okazję współpracować.
Patrycja
Patrycja
5.0
10.01.2020
Serwis komputerowy Adver zajął się instalacją oprogramowania na komputerach w mojej firmie. Prace wykonali wzorowo. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić tę firmę.
Damian
Damian
5.0
07.11.2019
Zleciłem im odzyskanie danych z mojego laptopa. Była to moja ostatnia deska ratunku. Próbowałem już dziesiątek programów i milionów innych sposób. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, ze Adver poradził sobie z problemem. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy
Janusz
Janusz
5.0
11.09.2019
Moja firma korzysta z usług tego przedsiębiorstwa. Zapewniają nam kompleksową obsługę informatyczną. Muszę przyznać, że znają się na rzeczy. Serdecznie polecam ich usługi
Maks
Maks
5.0
16.07.2019
Zaniosłem do nich mojego laptopa. Szczerze mówiąc, spisałem go już na straty. Okazało się jednak, że za szybko. W Adverze postawili go na nogi. Teraz śmiga aż miło
Michał
Michał
5.0
22.05.2019
Brałem udział w szkoleniu organizowanym przez tę firmę. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Dużo się dowiedziałem o sprzęcie i oprogramowaniu. Przyda mi się to w pracy.
Marlena
Marlena
5.0
25.03.2019
Polecam przedsiębiorstwo Adver. Świadczone przez nich usługi informatyczne stoją na najwyższym poziomie.