Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6931904617
REGON: 20501117
Rok założenia:
2007

Polecane oferty

Willa Solmare to pensjonat z ogromną tradycją - budynek powstał w 1938 roku, natomiast w 2005 roku ...
Pensjonat Kojak w Jastrzębiej Górze nieprzerwanie od wielu lat dostarcza Klientom najwyższy standar...
Polecamy Państwu niezwykle komfortowe oraz w pełni wyposażone apartamenty. Pokoje mają bardzo dogod...
Dwór Kaszubski Magnat to wyjątkowe miejsce na mapie okolic Gdańska i Gdyni. W malowniczej scenerii ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Admirał. Dom wczasowo - kolonijny. Durda W." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6931904617. Firma ma numer REGON: 20501117.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Władysławowo w województwie pomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 2007 rok. Przedsiębiorstwo znajduje się na Jaśminowa 32. Kod pocztowy do korespondencji to: 84-120 Władysławowo. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.80325N, 18.37887E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: dwkadmiral@o2.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Admirał. Dom wczasowo - kolonijny. Durda W." to Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Admirał. Dom wczasowo - kolonijny. Durda W." w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Władysławowo jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 511 191 583 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Admirał. Dom wczasowo - kolonijny. Durda W.

Admirał. Dom wczasowo - kolonijny. Durda W., Władysławowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Admirał. Dom wczasowo - kolonijny. Durda W.