Nauka jazdy samochodem osobowym
Nauka jazdy samochodem osobowym, ADK Akademia Dobrego Kierowcy Piotr Olszewski, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 16:00
Wt.
10:00 - 16:00
Śr.
10:00 - 16:00
Cz.
10:00 - 16:00
Pt.
10:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7541312683
REGON: 363815011
Dodatkowe kontakty:

530 549 459

Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Szkoła nauki jazdy ADK znajduje się w Opolu. Jej właścicielem jest Piotr Olszewski. Akademia Dobrego Kierowcy przygotowuje kursantów do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B.

Oferta

W dzisiejszych czasach posiadanie prawa jazdy to niemal obowiązek. Trudno liczyć na komunikację publiczną, szczególnie jeśli miejsce zamieszkania lub pracy znajduje się na peryferiach miasta albo na wsi. Prawo jazdy przydaje się więc zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych. By z pozytywnym wynikiem zakończyć egzamin na prawo jazdy kategorii B, czyli uprawniający do prowadzenia samochodów osobowych, najlepiej zapisać się na kurs do Akademii Dobrego Kierowcy. Szkoła nauki jazdy zatrudnia doświadczonych instruktorów, którzy przekazują wiedzę teoretyczną dotyczącą bezpiecznej i ekonomicznej jazdy oraz uczą prawidłowych nawyków za kierownicą. Szkoła nauki jazdy ADK posiada własne sale wykładowe, plac manewrowy i samochody osobowe do nauki jazdy.

Kursy na prawo jazdy kategorii B składają się z części teoretycznej, którą można ukończyć w formie e-learningu i części praktycznej. Ponadto na kursy składają się takie zagadnienia jak:
  • jazdy na placu manewrowym,
  • jazdy po drogach publicznych,
  • jazdy po autostradzie.
Cała nauka odbywa się w miłej atmosferze, a kursanci otrzymują dostęp do bazy pytań, które mogą paść na egzaminie. Nie ma też problemu z wykupieniem jazd doszkalających.

Ceny za kursy są atrakcyjne, a ponadto możliwe jest rozłożenie płatności na raty. Dodatkowo uczniowie i studenci mogą skorzystać z rabatu.

Więcej informacji dotyczących Akademii Dobrego Kierowcy można uzyskać telefonicznie.

Artykuły

Prawo jazdy z Akademią Dobrego Kierowcy
Prawo jazdy z Akademią Dobrego Kierowcy
Osiemnastka zbliża się wielkimi krokami, a Ty zastanawiasz się nad rozpoczęciem kursu na prawo jazdy? Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez formalności!
Jazdy doszkalające w Akademii Dobrego Kierowcy
Jazdy doszkalające w Akademii Dobrego Kierowcy
Planujesz przystąpić do egzaminu na prawo jazdy, ale nadal nie czujesz się pewnie za kierownicą? Skorzystaj z jazd doszkalających w Akademii Dobrego Kierowcy!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt ADK Akademia Dobrego Kierowcy Piotr Olszewski

ADK Akademia Dobrego Kierowcy Piotr Olszewski, Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie ADK Akademia Dobrego Kierowcy Piotr Olszewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.