Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8992086628
REGON: 931101884
KRS: 0000089931
Dodatkowe kontakty:

71 334 30 00

Rok założenia:
1997

O firmie

Siedziba firmy ADF Auto znajduje się we Wrocławiu. Spółka jest największym autoryzowanym dealerem nowych samochodów takich marek jak Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO w południowo-zachodniej Polsce. Firma rozpoczęła działalność w branży motoryzacyjnej w 1997 roku. Przez lata obecności na rynku zdobyła zaufanie klientów, którzy zakupili w niej samochody i skorzystali z usług serwisowych.

Oferta

Istnieje wiele marek samochodów, które są cenione przez użytkowników. Bez wątpienia należą do nich pojazdy takich marek jak Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO. Wszystkie najnowsze samochody wymienionych producentów znajdą Państwo w autoryzowanym salonie ADF Auto. Firma od lat sprzedaje samochody osobowe i dostawcze oraz oferuje wiele innych usług. Wykwalifikowani pracownicy salonu służą fachowymi poradami dotyczącymi wyboru pojazdów i ich eksploatacji oraz pomagają wybrać najkorzystniejszą opcję finansowania zakupu. Indywidualne podejście do każdego klienta to podstawa firmowej działalności.

W ofercie salonu ADF Auto można wyróżnić takie samochody jak:
  • Fiat 500
  • Fiat Ducato
  • Fiat Freemont
  • jeep cherokee
  • jeep renegate
  • Lancia Voyager
  • Alfa Romeo Giulietta
Poza samochodami fabrycznie nowymi salon prowadzi także sprzedaż samochodów używanych. Każdy znajdzie w salonie coś dla siebie, ponieważ dostępne są samochody z silnikami benzynowymi i zasilane olejem napędowym, w różnym przedziale cenowym. Wszystkie pojazdy, których autoryzowanym dealerem jest salon ADF Auto, są w nim również serwisowane w ramach gwarancji i po jej zakończeniu. Doskonale wyposażony warsztat samochodowy posiada 25 miejsc serwisowych i specjalny sprzęt do diagnozowania oraz usuwania usterek. Mechanicy podczas pracy używają wyłączenie sprawdzonych i oryginalnych części zamiennych. Firma wybudowała duży magazyn podzespołów samochodowych oraz w razie potrzeby sprowadza potrzebne części. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję niezawodności pojazdów oraz bezpieczeństwa podczas jazdy. Poza naprawami mechanicznymi w zakładzie dokonywane są także naprawy blacharskie i lakiernicze. Na czas napraw użyczane są samochody zastępcze, by Państwa obowiązki rodzinne i zawodowe nie ucierpiały. Dopełnieniem oferty są korzystne polisy ubezpieczeniowe oraz propozycje kredytów i leasingów pojazdów.

Więcej informacji dotyczących ADF Auto znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też umieszczono wiele przydatnych numerów telefonów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Adf Auto Sp. z o.o.

Adf Auto Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Adf Auto Sp. z o.o.