Księgowość na najwyższym poziomie
Księgowość na najwyższym poziomie, Adamis Biuro usług księgowych Adamczyk Aneta, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5951015647
REGON: 080062898
Rok założenia:
2005

O firmie

Biuro usług księgowych Adamis znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na terenie województwa lubuskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2005 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych. Osobą decyzyjną jest Aneta Adamczyk.

Oferta

Posiadamy 13-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Do naszych obowiązków należy wykonywanie zadań z zakresu księgowości. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Oferujemy obsługę księgową i kadrowo-płacową, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem ewidencji obrotu magazynowego, sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz opracowywaniem wniosków kredytowych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie skraca nasz czas pracy.

Dodatkowo zajmujemy się sporządzaniem sprawozdań statystycznych do GUS, rozliczaniem podatków VAT i podatków dochodowych oraz ewidencję umów zleceń i umów o dzieło. Specjalizujemy się również w reprezentowaniu klientów przed Urzędem Skarbowym, Urzędem Statystycznym i innymi placówkami. Oferujemy też obsługę kadrowo-płacową i doradztwo księgowe.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Biura usług księgowych Adamis w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt

Kontakt Adamis Biuro usług księgowych Adamczyk Aneta

Adamis Biuro usług księgowych Adamczyk Aneta, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Adamis Biuro usług księgowych Adamczyk Aneta