Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6381159366
REGON: 072894961
Rok założenia:
2003

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Trafiają do nas auta po poważnych wypadkach oraz drobnych stłuczkach. My zajmujemy się przywracanie...
Każdy samochód zasługuje na najlepszą opiekę, niezależnie od tego, czy jest to codzienny środek tra...
Jednym z atutów naszej firmy jest natychmiastowa reakcja na każde Państwa zgłoszenie o wypadku. Na ...
W naszym warsztacie samochodowym specjalizujemy się w naprawach samochodów powypadkowych, oferując ...

O firmie

Firma "Adamczyk Marian. Blacharstwo" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6381159366. Firma ma numer REGON: 072894961.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Wola w województwie śląskim. Działa na rynku od 2003 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Stawowa 4. Korespondencyjny kod pocztowy to: 43-227 Wola. Kompletne współrzędne GPS to: 49.9730764421771N, 19.1096238838396E. Branża, w której specjalizuje się firma "Adamczyk Marian. Blacharstwo" to Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 32 211 72 25.

Kontakt

Kontakt Adamczyk Marian. Blacharstwo

Adamczyk Marian. Blacharstwo, Wola

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe Wola - sprawdź inne firmy w okolicy

Czeladź, Rzemieślnicza 1
Ruda Śląska, Świętojańska 2
Chorzów, al. Bojowników o Wolność i Demokrację 50
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 284
Kraków, Kazimierza Waltera 8

Opinie (0)

Opinie o firmie Adamczyk Marian. Blacharstwo


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.