Dodatkowe dane

Polecane oferty

Nasz obiekt usytuowany jest nad samym morzem. Od czystej i piaszczystej plaży dzieli nas jedynie 10...
Wakacje to czas wypoczynku, a najlepszym miejscem do odpoczynku od codziennych trosk i zgiełku duży...
Pensjonat Syloe położony jest zaledwie 200 metrów od morza, oraz 2-3 minuty drogi od sklepów, barów...
Ośrodek rekolekcyjno-wczasowy działa przy domu zakonnym katolickiego zgromadzenia Zmartwychwstańców...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Władysławowo w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Świerkowa 2. Kod pocztowy do korespondencji to: 84-120 Władysławowo. Kompletne współrzędne GPS to: 54.7964674901961N, 18.3966165294118E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: lok@lokjastarnia.pl. Branża Noclegi i kwatery prywatne to dziedzina, w której firma "Adamczyk Henryka. Wynajem pokoi" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Adamczyk Henryka. Wynajem pokoi" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Władysławowo.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 58 674 16 45.

Kontakt

Kontakt Adamczyk Henryka. Wynajem pokoi

Adamczyk Henryka. Wynajem pokoi, Władysławowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Adamczyk Henryka. Wynajem pokoi