Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczamy podatki
Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczamy podatki, Adam Wieczorek Biuro rachunkowe, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
10:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7722146952
REGON: 100442090
Rok założenia:
2008

O firmie

Nazywam się Adam Wieczorek i prowadzę biuro rachunkowe. Siedziba zlokalizowana jest w Łodzi. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 2007 roku. Specjalizuję się w rozliczeniach podatków i nie tylko.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie kompleksowych usług księgowych. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Z moich usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw. Rachunkowość to nie tylko moja praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z ogromnym zaangażowaniem.

Zakres moich obowiązków obejmuje:
  • prowadzenie księgi przychodów,
  • prowadzenie księgi rozchodów,
  • sporządzanie rozliczeń rocznych,
  • sporządzanie rozliczeń dla firm.
Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, dzięki czemu mam pewność, że wszystkie rozliczenia zostały przeprowadzone prawidłowo. Jestem też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami oraz regulacjami prawnymi, o których informuję klientów.

Ponadto prowadzę ewidencję środków trwałych i wyposażenia, a także rejestrów VAT. Specjalizuję się w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz pomagam klientom, którzy zakładają swoją działalność gospodarczą. Podpowiadam również jakie dokumenty wypełnić i dostarczyć do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantuję terminowość i rzetelność, a także ochronę danych osobowych. Zachęcam do odwiedzenia siedziby mojego biura rachunkowego w Łodzi.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Adam Wieczorek Biuro rachunkowe

Adam Wieczorek Biuro rachunkowe, Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Adam Wieczorek Biuro rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maryna
Maryna
5.0
30.09.2020
Prowadzą dla mnie księgę przychodów i rozchodów. Bardzo skrupulatne wyliczenia.
Dominik
Dominik
5.0
25.07.2020
Biuro już nie raz udowodniło, że jest godne pochwały. Prowadzą księgowość mojej firmy od wielu lat. Zawsze na wysokim poziomie.