Księgowość na najwyższym poziomie
Księgowość na najwyższym poziomie, Adam Wańkowicz Saldo, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982079199
REGON: 384932743

O firmie

Adam Wańkowicz prowadzi firmę Saldo. Siedziba znajduje się we Wrocławiu. Prowadzimy biuro rachunkowe.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest rachunkowość. Świadczymy usługi księgowe już od jakiegoś czasu. Doceniło nas szerokie grono zaufanych i zadowolonych z naszych usług Klientów. Stawiamy na rozwój i poszerzanie umiejętności, aby móc oferować Państwu usługi na wysokim poziomie. Do Klientów podchodzimy indywidualnie i zapewniamy konkurencyjne ceny.

Prowadzimy księgowość i rozliczamy małe firmy. W zakres naszych usług wchodzą rozliczenia z Urzędem Skarbowym, rozliczenia VAT i rozliczanie składek ZUS. Ponadto przygotowujemy deklaracje podatkowe, rozliczenia podatków. Prowadzimy ewidencję VAT i środków trwałych, sporządzamy zeznania roczne oraz PIT. Prowadzimy również księgi przychodów i rozchodów oraz KPIR i realizujemy wiele innych usług.

Zapewniamy kompleksową i merytoryczną obsługę, gwarantujemy dyspozycyjność. Kierujemy się etykietą zawodową i tajemnicą informacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Saldo z Wrocławia.

Artykuły

Dlaczego warto korzystać z usług księgowych?
Dlaczego warto korzystać z usług księgowych?
Skorzystanie z usług księgowych pozwoli nam na rzetelne rozliczenia z urzędami, dzięki czemu będziemy mogli zająć się rozwojem naszej firmy w innych obszarach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Adam Wańkowicz Saldo

Adam Wańkowicz Saldo, Wrocław

Opinie (5)

Opinie o firmie Adam Wańkowicz Saldo

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Błażej
Błażej
5.0
22.09.2020
Otrzymałem od nich ogromną pomoc przy zakładaniu firmy. Zajęli się formalnościami. Polecam serdecznie usługi biura rachunkowego Saldo!
Darek
Darek
5.0
05.07.2020
Korzystna cena jak za tak rzetelne wypełnianie usług!
Marta
Marta
5.0
04.05.2020
Księgowość i podatki to było zawsze dla mnie coś obcego i niezrozumiałego. Oddałam opiekę nad księgowością mojej firmy w ręce ekipy z Saldo. Znakomicie się tym zajmują!
Angela
Angela
5.0
27.03.2020
Jak szukacie dobrego biura rachunkowego, to dobrze trafiliście. Saldo oferuje naprawdę solidną obsługę księgowości firmy. Można im zaufać.
Kryspin
Kryspin
5.0
13.01.2020
Zespół księgowych z biura Saldo to profesjonaliści! Korzystałem z ich usług kilka razy i zawsze byłem zachwycony efektami współpracy. Mogę śmiało polecić.