Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7792559346
REGON: 526292544
Rok założenia:
2023
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Komorniki, Pogodna 5 lok. 2
Czy marzysz o wnętrzu, które idealnie odzwierciedla Twój styl i potrzeby? Maxmeble to odpowiedź na ...
Drewno to jeden z najbardziej ponadczasowych i estetycznych materiałów budowlanych. W Wooden Constr...
Stolarstwo Horała to firma, która od lat specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych schodów drewniany...
Włoszakowice, Powstańców Wielkopolskich 2A
Drewno jest materiałem solidnym i trwałym. Takie same właściwości mają wykonane z niego meble. Mebl...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Adam Kauser" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7792559346. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 526292544.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Poznań w województwie wielkopolskim. Początek działalności firmy na rynku to 2023 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Chociszewskiego 35 lok. 9. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 60-256 Poznań. Kompletne współrzędne GPS to: 52.3928153029477N, 16.8891037553471E. Branża Stolarstwo to dziedzina, w której firma "Adam Kauser" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 792 819 408 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Adam Kauser

Adam Kauser, Poznań

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Stolarstwo Poznań - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie (0)

Opinie o firmie Adam Kauser


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.