Profesjonalny gabinet stomatologiczny
Profesjonalny gabinet stomatologiczny, Adam Gansiniec, Ewa Frydel-Gansiniec Gabinety stomatologiczne, Lubliniec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5751025894
REGON: 150150536
Rok założenia:
1990

O firmie

Gabinet stomatologiczny zlokalizowany jest w Lublińcu, na terenie województwa śląskiego. Pomagamy naszym pacjentom w uzyskaniu zdrowych i pięknych zębów. Prowadzimy działalność od 1991 roku. Właścicielami są Adam Gansiniec i Ewa Frydel-Gansiniec.

Oferta

Naszym głównym zadaniem jest leczenie zębów naszych pacjentów. Gabinet stomatologiczny prowadzimy od wielu lat, dlatego mamy spore doświadczenie i wprawę. Nasi specjaliści zajmą się pacjentami, zapewniając im pełen komfort.

Stomatologia zachowawcza to jedna z dziedzin, którą się zajmujemy. Oferujemy także leczenie zębów u dzieci. Proponujemy najmłodszym profesjonalne podejście, dzięki temu czują się bardzo swobodnie. Zdajemy sobie sprawę, że to dla nich duży stres, dlatego chcemy ograniczyć go do minimum. Nasza oferta obejmuje protetykę. Wśród usług znajduje się rekonstrukcja zębów oraz ich rehabilitacja. W ofercie posiadamy także odbudowywanie zęba.. Stosujemy sprawdzone metody, dzięki temu nie są bolesne.

Przeprowadzamy przegląd stomatologiczny, badając dokładnie zęby naszych pacjentów. Proponujemy także usuwanie zębów i korzenia, wypełnianie zębów oraz piaskowanie. Udzielamy profesjonalnych konsultacji, podczas których udzielamy informacji, jak można dbać o zęby w domowych warunkach. W dodatku przygotowaliśmy ofertę związaną z protetyką. Zakładamy licówki i mosty. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu efekt jest trwały, a także estetyczny.

Skupiamy się na kompleksowej obsłudze, co oznacza wstępny wywiad i konsultacje, diagnozę problemu oraz leczenie chorób zębów. Wykonujemy niezbędne czynności, starając się ograniczyć ból. Przywracamy pacjentom zdrowy i piękny uśmiech.

W gabinecie stomatologicznym Ewy Frydel-Gansiniec i Adama Gansiniec panuje miła atmosfera. Posiadamy niezbędny sprzęt do diagnostyki oraz badań zębów. Dzięki doświadczeniu oraz sporej wiedzy jesteśmy w stanie pomóc pacjentom z każdym problemem.

W naszym gabinecie podejmujemy się zadań związanych z wieloma dziedzinami stomatologii.

Artykuły

Leczenie zębów w profesjonalnym gabinecie dentystycznym
Leczenie zębów w profesjonalnym gabinecie dentystycznym
Miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm to cechy najlepszych gabinetów stomatologicznych. Ich kompleksowe usługi obejmują zarówno leczenie, jak i profilaktykę.
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza ma na celu przede wszystkim zapobieganie próchnicy, a także leczenie zębów, w przypadku których doszło do powstania stanu zapalnego.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Adam Gansiniec, Ewa Frydel-Gansiniec Gabinety stomatologiczne

Adam Gansiniec, Ewa Frydel-Gansiniec Gabinety stomatologiczne, Lubliniec

Opinie (21)

Opinie o firmie Adam Gansiniec, Ewa Frydel-Gansiniec Gabinety stomatologiczne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elizka
Elizka
5.0
16.09.2019
Świetne usługi protetyczne, miałam tutaj wykonywaną protezę, jest bardzo wygodna i w ogóle jej nie czuję, nie to co poprzednia, robiona w innymi miejscu. Nie zmienię już dentysty!
Aleksander
Aleksander
5.0
06.07.2019
Najlepszy stomatolog z jakiego usług korzystałem. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Byłem tu na usunięciu ósemki, myślałem, że będzie boleć a okazało się, że nie było wcale tak źle! Polecam.
Marta
Marta
5.0
28.05.2019
Moja córka nie boi się wizyt w tej przychodni. Pracujący tutaj stomatologowie wiedzą jak podejść do małego dziecka. Świetni fachowcy.
Franek
Franek
5.0
01.03.2019
W końcu mam zdrowy i biały uśmiech. Nie muszę się już wstydzić moich zębów. Dziękuję bardzo!
Judyta
Judyta
5.0
31.01.2019
Regularnie przychodzę tu na kontrole i muszę przyznać, że moje zęby nigdy nie były w tak dobrym stanie. Dentysta profesjonalnie usunął nieprawidłowości.
Wiktor
Wiktor
5.0
24.11.2018
Profesjonalni dentyści z szeroką wiedzą. Uratują każde zęby i zrobią wszystko, by były ładne, mocne i zadbane.
Renata
Renata
5.0
24.09.2018
Moja córeczka, jak zresztą każda mała pociecha bała się dentystów. Próbowaliśmy różnych rozwiązań, jednak zawsze kończyło się płaczem i histerią. Moja znajoma poleciła mi ten gabinet. Ola pierwszy raz bez płaczu siedziała na fotelu.
Aga
Aga
5.0
31.07.2018
Odkąd byłam tu na pierwszej wizycie, kolejne już nie są dla mnie przeszkodą. Raz miałam nawet wykonywane leczenie kanałowe zęba. Nic nie bolało, a dentystka była bardzo miła. Jak najbardziej polecam.
Kamila
Kamila
5.0
28.05.2018
Odkąd pamiętam, bałam się dentystów i każda wizyta była dla mnie straszna. Właśnie dlatego przestałam zupełnie pojawiać się na kontrolach. Pewnego dnia, strasznie rozbolał mnie ząb, a w tym gabinecie zaproponowali, że przyjmą mnie od razu. Muszę przyznać, że pierwszy raz się nie bałam.
Tyberiusz
Tyberiusz
5.0
16.04.2018
Bardzo dobry gabinet, szczególnie dla dzieci, które czują się tutaj świetnie.
Robek
Robek
5.0
12.03.2018
Starają się i to widać na każdym kroku. Badania dokładne i delikatnie wykonane.
Malwina
Malwina
5.0
17.02.2018
W kwestii leczenia zębów nie ma lepszych specjalistów. Konsultują się z pacjentem i chcą dla niego jak najlepiej.
Tomasz
Tomasz
5.0
16.01.2018
Duża wiedza i doświadczenie, w 100% polecam ten gabinet.
Lidia
Lidia
5.0
22.12.2017
Uczęszczam tam od jakiegoś czasu, krótkie kolejki, szybka diagnoza i podjęte leczenie.
Emilia
Emilia
5.0
16.11.2017
Bardzo dobrzy specjaliści, dokładnie przeprowadzają wszystkie badania i wywiad z pacjentami.
Ada
Ada
5.0
01.10.2017
Widać, że stomatologia to dziedzina, w której świetnie się czują ci specjaliści. Wszystko dokładnie i starannie.
Maciej
Maciej
5.0
22.09.2017
Specjalistyczny sprzęt, badania przeprowadzane dokładnie i delikatnie. Polecam.
Elwira
Elwira
5.0
10.08.2017
Specjaliści, którzy rozwiązują każdy problem i mają sporą wiedzę.
Lena
Lena
5.0
06.07.2017
Miła obsługa, zwracają uwagę na pacjenta i traktują go z troską. Można umówić w się dogodnym terminie
Zuzia
Zuzia
5.0
18.06.2017
Wyszkoleni i kompetentni pracownicy, w gabinecie jest miła atmosfera, konsultują każdy problem. Pełen profesjonalizm i polecam każdemu, nawet osobom, które boją się stomatologów. Nie ma lepszych dentystów w mieście.
Antek
Antek
5.0
31.05.2017
Świetny gabinet stomatologiczny z bardzo miłą obsługą. Widać na pierwszy rzut oka, że lekarze mają wieloletnie doświadczenie i wiedzę, którą potrafią wykorzystać. Podchodzą z zaangażowaniem, wszystko na plus. Polecam serdecznie.
Zobacz więcej (11)