przyjazna Restauracje - kuchnia polska, Acwador Sp.j. Dom weselny, hotel, restauracja., Prokopów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6171012987
REGON: 250567196
KRS: 0000096283
Rok założenia:
1984

O firmie

Restauracja Acwador znajduje się w Prokopowie, w powiecie pleszewskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Nasz obiekt to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych i innych wydarzeń. Wszystkim Gościom gwarantujemy wyśmienitą kuchnię i komfortowy nocleg.

Oferta

Szukają Państwo miejsca na organizację przyjęcia, imprezy firmowej lub innego ważnego wydarzenia? Miła atmosfera, klimatyzowane sale i niepowtarzalny smak potraw gwarantują niezapomniane przeżycia. Specjalizujemy się w serwowaniu wyśmienitych dan kuchni polskiej. Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą salę, na której może bawić się jednocześnie nawet dwustu gości. Dysponujemy również ogrodem zimowy, któremu niepowtarzalnemu charakteru nadają żywe kwiaty. Z najwyższą starannością organizujemy:
  • wesela,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • imieniny,
  • urodziny,
  • jubileusze,
  • bale karnawałowe,
  • konferencje,
  • imprezy firmowe.
Spokojnemu wypoczynkowi służą komfortowe i gustownie urządzone pokoje. Zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz parkingu strzeżonego. Na terenie funkcjonuje siłownia i kryta pływalnia. Prowadzimy także wypożyczalnię stolików oraz dekoracji weselnych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Acwador z Pleszewa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Acwador Sp.j. Dom weselny, hotel, restauracja.

Acwador Sp.j. Dom weselny, hotel, restauracja., Prokopów

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.2
329 opinii
Opinie w pkt.pl

4.7/5

22 opinie

Opinie w Google

4.2/5

307 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Tadeusz Daszczyński
Tadeusz Daszczyński
Opinia z Google
4.0
03.05.2026
Jest ok. Miejsce miałem zarezerwowane na kurs BCU Energetyka Wodna. Do wypoczęcia po całodniowych zajeciach jest ok. Brakuje dostępu do internetu na piętrze. Pokoje dwuosobowe - stań dobry bez luksusów. Bardzo miła i kontaktowa obsługa. Na miejscu przestronny parking.
Leszek Wardęga
Leszek Wardęga
Opinia z Google
5.0
19.02.2026
Bardzo smaczne, duże porcja cena super
Piotr Sal
Piotr Sal
Opinia z Google
5.0
24.01.2026
Dariusz Adamczyk
Dariusz Adamczyk
Opinia z Google
5.0
04.01.2026
Anna Zachma
Anna Zachma
Opinia z Google
5.0
11.11.2025
Wynajęłam salę na uroczystość rodzinną ,jestem bardzo zadowolona z wysokiego poziomu przygotowania i zaangażowania całego zespołu . Przepyszne jedzenie sprawnie i szybko podane cała rodzina została przyjęta po królewsku . Właściciele dołożyli wszelkich starań aby to spotkanie zadało na długo Nam w pamięci. Serdecznie polecam to miejsce.
Paweł Woźniak
Paweł Woźniak
Opinia z Google
5.0
05.10.2025
Witam byliśmy z grupą autobusem na niedzielnym obiedzie.Restauracja bardzo ladna, obiad i obsluga na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim!!! 🙂
Zorya
Zorya
Opinia z Google
4.0
23.08.2025
Stylowo urządzone miejsce, dobre jedzenie, mili ludzie, można popływać w basenie, wieczorem śmiało można wypić piwko czy też drinka na dole w barze...ale na luksusy nie liczcie
Andriy Sazanskiy
Andriy Sazanskiy
Opinia z Google
5.0
27.06.2025
Mateusz Flis
Mateusz Flis
Opinia z Google
1.0
25.06.2025
Łukasz Szczepaniak
Łukasz Szczepaniak
Opinia z Google
5.0
17.05.2025
легендарные ЛЭПОВЦЫ LEP
легендарные ЛЭПОВЦЫ LEP
Opinia z Google
1.0
12.05.2025
Самый УСОСАНЫЙ ОТЕЛЬ В ПОЛЬШЕ ГРЯЗЬ,ХОЛОД, ЛУЧШЕ СПАТЬ В КАНАВЕ СОБАКАМИ
Katy0104
Katy0104
Opinia z Google
5.0
12.05.2025
Alex
Alex
Opinia z Google
5.0
26.04.2025
Ab Cd
Ab Cd
Opinia z Google
5.0
16.04.2025
Ok
Robert Pach
Robert Pach
Opinia z Google
2.0
03.04.2025
piotr węgrzynowski
piotr węgrzynowski
Opinia z Google
4.0
02.04.2025
Szymon Wiraszka
Szymon Wiraszka
Opinia z Google
5.0
24.03.2025
Emotikon Film
Emotikon Film
Opinia z Google
5.0
17.03.2025
Ciepło, czysto i pachnąco. Świetna kuchnia, śniadanie standardowe- ale jak w hotelu 3, 4 gwiadkowym + jajecznica i kiełbaski prosto z patelni. Porcje obiadowe pyszne, a objętościowo jak dla górników. Wystrój bogaty, cieszy oczy nie banałem. Nikt nie pogania, że doba się kończy, personel miły i życzliwy. Polecam i dodaje hotelową gwiazdkę za całokształt i maszynę do polerowania butów, bo 2 to za mało!
Roman Słowiński
Roman Słowiński
Opinia z Google
5.0
07.03.2025
W miarę ok
AleX Kor
AleX Kor
Opinia z Google
5.0
22.02.2025
Anna Famulak
Anna Famulak
Opinia z Google
5.0
21.01.2025
Marcin Fidziński
Marcin Fidziński
Opinia z Google
1.0
13.01.2025
Tragedia Noclegownia do zamknięcia Przyjechałem w nocy - gdyby nie miła Pani z obsługi chyba bym spał na parkingu. Ciemno, pusto, zimno. Brak ciepłej wody w kranie,pod prysznicem pojawiła się letnia po 20 minutach. kontakt elektryczny nie działający lub bez dostępu. Prasowanie koszuli w jakiejś ciemnej magazynowej klitce - plus za udostępnienie żelazka. W łazience pod prysznicem pełno grzyba. Gwozdziem do trumny było śniadanie - nawet w krajach 3go świata widziałem lepsze. Głodny wyjechałem do innego hotelu. Wstyd drodzy państwo gospodarze
Jolanta W
Jolanta W
Opinia z Google
5.0
24.11.2024
BartibaF
BartibaF
Opinia z Google
4.0
24.10.2024
Jest ok
Jerzy Kordella
Jerzy Kordella
Opinia z Google
4.0
18.10.2024
Mon Miel
Mon Miel
Opinia z Google
5.0
08.09.2024
Grzegorz Ziętek
Grzegorz Ziętek
Opinia z Google
4.0
08.08.2024
ja kon
ja kon
Opinia z Google
4.0
06.08.2024
Spokojny hotel, smaczne śniadanie, obiadokolacja po wcześniejszym uzgodnieniu, smaczne obfita. Cicha okolica,ładne otoczenie, blisko Pleszewa. Przyzwoita cena. Polecam
MONIKA WITCZAK
MONIKA WITCZAK
Opinia z Google
5.0
12.05.2024
Bardzo przyjazne miejsce na imprezy okolicznosciowe, przesympatyczna obsługa
Miroslaw Lewicz
Miroslaw Lewicz
Opinia z Google
5.0
08.05.2024
🙂
Jacek Mańkowski
Jacek Mańkowski
Opinia z Google
4.0
05.05.2024
Pokoje słabo wygłuszone. Ładne otoczenie hotelu. Blisko miasto Pleszew. Skromne śniadania ale miła obsługa
Klaudia Komodzinska
Klaudia Komodzinska
Opinia z Google
5.0
05.05.2024
Alan Myszakowski
Alan Myszakowski
Opinia z Google
4.0
23.02.2024
Piotr Wilner
Piotr Wilner
Opinia z Google
5.0
11.02.2024
Hubert Piotrowski
Hubert Piotrowski
Opinia z Google
5.0
28.01.2024
Karolina Głowacka
Karolina Głowacka
Opinia z Google
4.0
03.01.2024
UrbanRiders Show
UrbanRiders Show
Opinia z Google
2.0
27.11.2023
Я ввязался в странную авантюру. Мне предложили испытать перчатки в суровых условиях. Для этого мне выдали перчатки и отправили из Катовице прямиком в это село проверять новый продукт. 8 часов я бродил по кладбищу неподалеку. Температура +1, жуткий ветер и дождь. Замёрз ужасно. По итогу пошел искать спасение в населенный пункт поблизости. Так я и наткнулся на отель Аквадор. Непонятно, почему отель так назвали, но ни одной наполненной водой стеклянной двери я не нашел. На рецепшн была очень милая женщина. К ней вопросов никаких нет. Номер. А вот тут вопросы. Я понимаю, что батарея это символ богатства, но если она не работает-сдайте ее на металл. Толку и богатства больше будет. Да, она казалась едва тёплой. Но скорее всего так казалось на фоне страшного холода в самом номере. Тот случай, когда даже кусок железа наполненный холодной водой теплее, чем температура в комнате... Пошел мыть руки-вода из-под крана тоже холодная) Кайф. Мыла, кстати, нет. Были только 2 пакетика с гелем для душа, и на том спасибо. Для моего роста 194см одеяла были коротковатыми. Но проблемой особо не было, так как из-за температуры, близкой к отрицательной, по ощущениям, я накрылся 2мя одеялами. В остальном номер ничем не выделяется. Шумоизоляция: отсутствует. Я внимательно слушал диалог соседей, иногда даже вступал с ними в споры. К полуночи я уговорил их через стену сойтись на компромиссе и лечь спать. Завтрак. Как обычно: недоношенное творение гастрономии-канапки. У меня все. Я был зол. На следующий день у меня была страшная мотивация побыстрее разобраться с тестом перчаток, чтобы ни дай бог не ночевать здесь ещё одну ночь
Piotr P
Piotr P
Opinia z Google
4.0
21.11.2023
Miłe i spokojne miejsce. Bardzo uprzejma obsługa. Pokój czysty i schludny. Bardzo fajnie urządzony. Łóżko bardzo wygodne. Dobre jedzenie.
Żapka
Żapka
Opinia z Google
1.0
22.10.2023
brak cieplej wody w pokojach
Krzysztof Guziałek
Krzysztof Guziałek
Opinia z Google
5.0
05.10.2023
Dariusz Szulc
Dariusz Szulc
Opinia z Google
5.0
17.09.2023
Datsa Rafał
Datsa Rafał
Opinia z Google
5.0
10.09.2023
Tomasz Waszak (Tv76)
Tomasz Waszak (Tv76)
Opinia z Google
5.0
06.09.2023
Mariusz Wacławik
Mariusz Wacławik
Opinia z Google
5.0
12.08.2023
Piotr Jankowski
Piotr Jankowski
Opinia z Google
5.0
11.07.2023
Piotr Marciniak
Piotr Marciniak
Opinia z Google
5.0
28.06.2023
Roman Szydlik
Roman Szydlik
Opinia z Google
5.0
20.06.2023
Slawomir “Diablo”
Slawomir “Diablo”
Opinia z Google
5.0
17.06.2023
Mountain Viking
Mountain Viking
Opinia z Google
4.0
30.04.2023
Bardzo duży obiekt hotelowy który może zorganizować w tym samym czasie dwa duże wesela i przynajmniej dwa przyjęcia o innym charakterze. Jest tam również basen. Śniadania mają ok. Polecam wykupienie. Mój pokój był przestronny także jestem zadowolony z pobytu. Polecam.
Pawel Libor
Pawel Libor
Opinia z Google
5.0
22.04.2023
Dobre miejsce i dobra atmosfera.
Marcin Jelonek
Marcin Jelonek
Opinia z Google
4.0
13.01.2023
Jaroslaw Łyskawka
Jaroslaw Łyskawka
Opinia z Google
5.0
13.01.2023
Miła, fajna atmosfera
Iwona Piotrowska
Iwona Piotrowska
Opinia z Google
4.0
11.01.2023
Kamil Mrowiec
Kamil Mrowiec
Opinia z Google
5.0
01.11.2022
Super miejsce polecam
Magda K
Magda K
Opinia z Google
4.0
05.10.2022
Obsługa jest przemiła i bardzo się stara, żeby gościom było dobrze w ich obiekcie. Budynek/ośrodek? (nie wszystko zdążyłam obejrzeć) może ma lata świetności za sobą, ale obsługa to rekompensuje. Pokoje czyste, bez ubytków, były ręczniki, mydło i żel pod prysznic. Śniadanie smaczne.
Agnieszka Koszela
Agnieszka Koszela
Opinia z Google
4.0
05.09.2022
Oktawia Maćkowiak
Oktawia Maćkowiak
Opinia z Google
5.0
21.08.2022
Czysto, bardzo miła obsługa i pyszne śniadanie 😁
Pawel D
Pawel D
Opinia z Google
5.0
21.08.2022
Jacek Dębowski
Jacek Dębowski
Opinia z Google
5.0
21.08.2022
Zuzanna Krasińska
Zuzanna Krasińska
Opinia z Google
5.0
17.08.2022
W hotelu było czysto - Acwador
f.j. van rensburg
f.j. van rensburg
Opinia z Google
4.0
14.08.2022
Karolina Kle
Karolina Kle
Opinia z Google
4.0
30.07.2022
Anna Wojtasik
Anna Wojtasik
Opinia z Google
4.0
29.07.2022
Pokoje ładne i zadbane. Na korytarzach trochę kiczu ale co kto lubi :) z zewnątrz może i nie zachęca ale za to obsługa bardzo miła! I pyszne śniadanko
ravSum
ravSum
Opinia z Google
4.0
18.07.2022
Miejsce Ok. Obsługa sympatyczna i pomocna. Pokoje dają radę. Całość potrzebuję jednak odświeżenia oraz napraw mniejszych i większych.
Dominika Torczynska
Dominika Torczynska
Opinia z Google
5.0
05.07.2022
Kinga B
Kinga B
Opinia z Google
4.0
27.06.2022
Fajne miejsce na wesele, jest gdzie wyjść, hotel skromny, ale czysty, smaczne jedzenie, dekoracje bez zarzutu! :) Jedyny minus, to ciężka komunikacja, na potwierdzenie ustaleń czekałam ponad dwa tygodnie, to samo z menu. Poza tym wszystko okay. Polecam!
Waldek Solarczyk
Waldek Solarczyk
Opinia z Google
5.0
25.06.2022
Witold Śmigiel
Witold Śmigiel
Opinia z Google
5.0
24.06.2022
Polecam serdecznie Witold Śmigiel
Jare Ddh
Jare Ddh
Opinia z Google
5.0
19.06.2022
jtf
jtf
Opinia z Google
5.0
18.06.2022
Hotel przestronny , z zadbaną zielenią. Jak na 2* posiada wszystko co potrzebne. Ceny przyzwoite , jedzenie bardzo dobre , miła obsługa. Polecam na spokojny wypoczynek.
Grzegorz Sypień Gregor
Grzegorz Sypień Gregor
Opinia z Google
4.0
05.06.2022
Miła obsługa, w pokojach potrzebne odświeżenie ścian
Olsen xd
Olsen xd
Opinia z Google
5.0
31.05.2022
Helka B.
Helka B.
Opinia z pkt.pl
5.0
30.05.2022
Bardzo smaczne jedzenie, wystrój w restauracji bardzo stylowy i klimatyczny.
Wit D
Wit D
Opinia z Google
4.0
22.05.2022
Красивый двор, любителям классического старинного интерьера понравится. Приятный персонал, душевые немного подъиносились)
Krzysztof Łomnicki
Krzysztof Łomnicki
Opinia z Google
5.0
16.05.2022
Stypa. Bardzo spokojne i przyjemne miejsce.
Janusz Łomnicki
Janusz Łomnicki
Opinia z Google
4.0
15.05.2022
Tomasz Wawrzyniak
Tomasz Wawrzyniak
Opinia z Google
4.0
14.05.2022
Marek Kalinowski
Marek Kalinowski
Opinia z Google
5.0
08.05.2022
Ga Stla
Ga Stla
Opinia z Google
3.0
05.05.2022
Z zewnątrz bardzo ładnie, hotel na uboczu. Nie słychać aut z ulicy. W środku skromnie. Tylko potrzebne rzeczy. Panie z obsługi bardzo miłe, uśmiechnięte. Pan na wieczór tak samo. W pokojach mankamenty. Kurz na parapecie i w szafce. Brązowa woda z kranu. Zepsuta spłuczka. Na stołówce , niedoprane obrusy. Polecić mogę za to wyżywienie. Śniadania w firmie szerokiego stołu, może nie duży wybór ale można się najeść. Obiady i kolacje jeśli można zamówić pyszne, dobrze doprawione.
M Bb
M Bb
Opinia z Google
4.0
12.04.2022
Byłam w hotelu służbowo i chciałabym bardzo pochwalić obsługę hotelu. Pomimo tego, że hotel potrzebuje odświeżenia, jest parę niedociągnięć jeśli chodzi o pokoje i jest to raczej niski standard, to wszystko wynagradza przecudowna obsługa. Obydwie Panie, które miałam przyjemność spotkać bardzo sympatyczne, zawsze pomocne i uśmiechnięte. Również bardzo smaczne jedzenie. Za każdym razem wszystko było pyszne i świeże. Można spokojnie odwiedzać hotel dla samej obsługi i jedzenia, reszta dzięki temu schodzi na dalszy plan😊
Julia Słowinska
Julia Słowinska
Opinia z Google
3.0
09.04.2022
Miła obsługa,fajne miejsce
mariusz pezda
mariusz pezda
Opinia z Google
5.0
06.04.2022
Hotel w porządku. Pokoje czyste,woda ciepła jest (trzeba chwilę poczekać aż zleci zimna), jedzenie smaczne. Posiłki wydawane do 21:00, śniadanie w cenie noclegu od 6:00 rewelacja. Obsługa miła i pomocna. Krótko i na temat, za takie pieniądze myślę że warto. Jesteś w drodze to wpadnij na nocleg lub na posiłek.
Michalina J.
Michalina J.
Opinia z Google
5.0
04.04.2022
Miejsce spokojne, idealne do odpoczynku, cena nie wygórowana, wchodzi w nią przepyszne obfite śniadanie. Mały minus jedynie za przytykający spływ w brodziku przez co woda dłużej spływała. Przemiła obsługa. Polecam to miejsce zarówno do noclegu, jak i również miejsce do zrobienia wesela, Komunii Świętej, czy innych imprez masowych. Są tam dwie duże sale, a jedzenie jest wykonywane na miejscu, wykonują także usługi cateringowe
Gennadii Stryzhak
Gennadii Stryzhak
Opinia z Google
5.0
24.03.2022
Piękny hotel, tanie pokoje, brak goroncej wody !
Ola
Ola
Opinia z pkt.pl
4.0
07.03.2022
Nigdzie nie robią tak dobrego rosołu, jak u nich.
Waldek Jelak
Waldek Jelak
Opinia z Google
5.0
03.03.2022
Robert Gronowicz
Robert Gronowicz
Opinia z Google
5.0
20.02.2022
Ertyk
Ertyk
Opinia z pkt.pl
5.0
27.01.2022
Miałem u nich 18-stkę. Wszystkim bardzo się podobało. Jedzenie było przepyszne.
Miłosz Piętka
Miłosz Piętka
Opinia z Google
5.0
16.01.2022
Super obsługa...przesympatyczne dziewczyny zawsze uśmiechnięte i pyszne jedzenie.. fajne pokoje, czysta pościel, ręczniki ...jedynie łazienki w pokojach wymagają troche zmian...
Przemysław Rymiorz
Przemysław Rymiorz
Opinia z Google
5.0
14.12.2021
Super miejsce. Bardzo miła atmosfera i obsługa. Jedzenie wyśmienite. Spokojnie można wypocząć.
Alicja Nosek
Alicja Nosek
Opinia z Google
4.0
03.12.2021
lenny
lenny
Opinia z pkt.pl
4.0
18.11.2021
Co sezon ich odwiedzam. Mój ulubione hotel.
Kubek Herbaty
Kubek Herbaty
Opinia z Google
5.0
29.10.2021
Bardzo przyjemnie, polecam😀
Sebastian Mikiel
Sebastian Mikiel
Opinia z Google
5.0
24.10.2021
Алексей Шапцов
Алексей Шапцов
Opinia z Google
1.0
24.10.2021
Время 2 часа ночи, музыка гремит на весь отель!! За людей вообще не думают!!!
Rafał Choiński
Rafał Choiński
Opinia z Google
2.0
09.10.2021
Jan Kartasiński
Jan Kartasiński
Opinia z Google
1.0
07.10.2021
Rechabilitacja _to chyba zależy która pani, ja trafiłem chyba najgorzej nie polecam.
Dawid Mariusz
Dawid Mariusz
Opinia z Google
5.0
04.10.2021
Pio trek
Pio trek
Opinia z Google
5.0
22.09.2021
Witod Urban
Witod Urban
Opinia z Google
1.0
14.09.2021
Janek
Janek
Opinia z pkt.pl
4.0
05.09.2021
Przepiękne miejsce na mapie Polski. Bardzo nowocześnie wyposażone pokoje.
Oleksandr Soloviov
Oleksandr Soloviov
Opinia z Google
1.0
03.09.2021
Undine Nitzsche
Undine Nitzsche
Opinia z Google
1.0
02.09.2021
Das Gebäude und der Garten von außen sehr schön. Das war's aber schon. Es hieß als erstes, wir sind ausgebucht und hat ewig gedauert eh unsere Reservierung gefunden wurde. Unser "Zimmer" würde als Besenkammer durchgehen. Uraltes Mobiliar, die Betten ne Katastrophe. Eklige graue und klumpige Bettdecken in löchriger Bettwäsche. Das Duschbad total marode und kaputt. Am nächsten Morgen dann das Frühstück. Ein Grau und ein Weißbrot. Wurst und Käse aus der Verpackung, eine kleine Schale Marmelade, löslicher Kaffee. Kein Obst, kein Kuchen, kein Joghurt, keine Kornflakes oder Müsli. Alles in allem, einmal und nie wieder.
Aurelia Bielawska
Aurelia Bielawska
Opinia z Google
5.0
31.08.2021
John
John
Opinia z Google
3.0
18.08.2021
Karolina Jagodzińska
Karolina Jagodzińska
Opinia z Google
4.0
08.08.2021
Bardzo miła obsługa - 5, lokalizacja - 5, cisza, spokój, czystość - 5, wystrój - 4, otoczenie, ogród - 5. Dziękujemy
Klaudia Trzmiel
Klaudia Trzmiel
Opinia z Google
4.0
05.08.2021
Wszystko ok jedzenie slone bardzo
Patryk Jędrzejak
Patryk Jędrzejak
Opinia z Google
1.0
02.08.2021
Obsługa miła ale jedzenie okropne.
Gosia Warzecha
Gosia Warzecha
Opinia z Google
3.0
30.07.2021
Obsługa hotelu bardzo dobra, natomiast hotel wymaga remontu. Wykładzina na holu wymaga pilnej wymiany, tak brudnej i dziurawej to się nie spodziewałam.
Rafał Tubek
Rafał Tubek
Opinia z Google
4.0
29.07.2021
Dobry hotel przystępne ceny
adam guzdziol
adam guzdziol
Opinia z Google
5.0
24.07.2021
Madura
Madura
Opinia z pkt.pl
5.0
17.07.2021
Spędziłem u nich aktywnie urlop. Taki wypoczynek lubię.
DIV C05
DIV C05
Opinia z Google
5.0
11.07.2021
Misiaczek
Misiaczek
Opinia z Google
5.0
08.07.2021
Antoni Heniek
Antoni Heniek
Opinia z Google
5.0
06.07.2021
Może być.Godne polecenia.
Mirek Tarasek
Mirek Tarasek
Opinia z Google
5.0
04.07.2021
Super
NICO NICO
NICO NICO
Opinia z Google
1.0
01.07.2021
Auto Szyby Pleszew
Auto Szyby Pleszew
Opinia z Google
5.0
25.06.2021
SSG “skolba000”
SSG “skolba000”
Opinia z Google
4.0
19.06.2021
Mirella Krysztofiak
Mirella Krysztofiak
Opinia z Google
5.0
16.06.2021
Martinez
Martinez
Opinia z Google
3.0
04.06.2021
Tanio jest ok pozdrawiam
Danusia
Danusia
Opinia z Google
5.0
22.05.2021
Romka Lepczak
Romka Lepczak
Opinia z Google
5.0
17.05.2021
Bardzo podobało mi w Restauracji Acwador
Marianna
Marianna
Opinia z pkt.pl
5.0
14.05.2021
Uwielbiam ich odwiedzać. Przepiękne miejsce.
Grzegorz Kałużny
Grzegorz Kałużny
Opinia z Google
5.0
03.04.2021
Super
ToNieMy
ToNieMy
Opinia z pkt.pl
5.0
14.03.2021
Wspaniała restauracja. Potrawy bardzo smaczne.
Sylwester Olczak
Sylwester Olczak
Opinia z Google
5.0
03.02.2021
kielba_dron
kielba_dron
Opinia z pkt.pl
5.0
26.01.2021
Ogród zimowy jest przepiękny. Miałem w nim klimatyczne wesele.
Slawomir Marcinkowski
Slawomir Marcinkowski
Opinia z Google
1.0
06.12.2020
Andrzej Mikołajczyk
Andrzej Mikołajczyk
Opinia z Google
5.0
03.12.2020
Bardzo miłe panie rechabilitacja super
Grzegorz Andrzejewski
Grzegorz Andrzejewski
Opinia z Google
5.0
06.11.2020
Hihihi
Hihihi
Opinia z pkt.pl
5.0
03.11.2020
Tylko u nich prowadze konferencje. Świetne miejsce, kompleksowo wyposażone multimedialnie.
Dawid Brocki
Dawid Brocki
Opinia z Google
3.0
25.10.2020
Boss13
Boss13
Opinia z Google
5.0
23.10.2020
Bartosz 04
Bartosz 04
Opinia z Google
4.0
10.10.2020
Bronisław Marszałek
Bronisław Marszałek
Opinia z Google
5.0
23.09.2020
Kornelia
Kornelia
Opinia z pkt.pl
4.0
07.09.2020
Organizacja imprezy karnawałowej na wysokim poziomie. Było warto!
Adam Lesnierowski
Adam Lesnierowski
Opinia z Google
5.0
30.08.2020
Marcin Król
Marcin Król
Opinia z Google
4.0
09.08.2020
Przemysław Mazur
Przemysław Mazur
Opinia z Google
5.0
08.08.2020
Arkadiusz Bystrzycki
Arkadiusz Bystrzycki
Opinia z Google
4.0
01.08.2020
Jest ok
MB LMB
MB LMB
Opinia z Google
5.0
28.07.2020
Super
Bogumila Jaworska
Bogumila Jaworska
Opinia z Google
4.0
19.07.2020
Agata
Agata
Opinia z pkt.pl
5.0
14.07.2020
Wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Mogę polecić to miejsce każdemu, kto chce mieć wesele jak z bajki.
Rob Rob
Rob Rob
Opinia z Google
5.0
02.07.2020
Zdzisław Urbański
Zdzisław Urbański
Opinia z Google
3.0
21.06.2020
Czysto,smacznie
николай петрик
николай петрик
Opinia z Google
5.0
04.06.2020
Zbyszek
Zbyszek
Opinia z pkt.pl
4.0
31.05.2020
Nie żałuję, że firmowe spotkanie integracyjne zorganizowaliśmy właśnie tam. Organizacja na 10!
Milosz Lis
Milosz Lis
Opinia z Google
1.0
07.05.2020
Hotel bardzo fajny ale 60 lat temu !!! Zimna woda , brak programów tv , śniadanie pyszne jak ktoś lubi plasterki pomidora składająca się z samych piętek , ser powyginany na każdym rogu i chleb suchy jak chipsy ,haha masło z zamrażarki i parówki z grila haha z toalety cały czas dziwny zapach ... obsługa bardzo miła robią co mogą żeby uratować dobre imie tego miejsca ... jak nie musisz spać w busie to polecam LKW macie lepiej w kabinie ;)
Edytka
Edytka
Opinia z pkt.pl
4.0
13.03.2020
Zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, serwują pyszne jedzenie i pięknie stroją salę. Polecam!
Maci Scha
Maci Scha
Opinia z Google
1.0
12.03.2020
Pokoje wymagające natychmiastowego remontu, palone papierosy w pokojach, niedrożna kanalizacja, ręczniki kąpielowe w koszmarnym stanie. Gastronomia.. Tragedia mało powiedziane... Piwo przeterminowane 3miesiace, napoj Tymbark po terminie miesiąc, strach pomyśleć jakie serwują tu jedzenie. Szczerze NIE POLECAM, lepiej dorzucić kilka groszy i wyspać się w normalnym hotelu który świadczy usługi zgodne z wymagającymi standardami. P. S. prześcieradła od łóżek dziurawe 😥
Wojciech Cezar
Wojciech Cezar
Opinia z Google
5.0
08.03.2020
Dobry kucharz polecam
E Cz
E Cz
Opinia z Google
5.0
29.02.2020
Adam Benuszak
Adam Benuszak
Opinia z Google
4.0
24.02.2020
Medrala Bronislaw
Medrala Bronislaw
Opinia z Google
5.0
21.02.2020
Radoslaw Więckowski
Radoslaw Więckowski
Opinia z Google
1.0
19.02.2020
Otóż. Miałem okazję być w tym lokalu z okazji imprezy okolicznościowej. Impreza super. Rano niespodzianka. Opłacony pobyt ze śniadaniem w stylu chyba szwedzkim ,którego nie ma. Bo ktoś już zjadł. Kucharz zaskoczony ,obsługa również bo lodówka pusta. Resztki na stole po kimś. Należało się poczęstowac? Dlatego nigdy już więcej.
Robert Kołodziej
Robert Kołodziej
Opinia z Google
4.0
09.02.2020
Barbara Malińska
Barbara Malińska
Opinia z Google
4.0
03.02.2020
Marcin Jezyk
Marcin Jezyk
Opinia z Google
5.0
02.02.2020
Jacek Liskowski
Jacek Liskowski
Opinia z Google
4.0
01.02.2020
Bardzo dobra obsługa ☺
Albert Nowicki
Albert Nowicki
Opinia z Google
5.0
19.01.2020
Bardzo pyszne jedzenie miałem tam ślub 18 lat temu, a teraz byłem na 50 leciu ślubu. Cały czas miła obsługa i bardzo pyszne jedzenie. Pozdrawiam i dziękuję za pyszną ucztę kulinarną.
JERZY ŁYSKAWKA
JERZY ŁYSKAWKA
Opinia z Google
4.0
19.01.2020
Sylwia
Sylwia
Opinia z pkt.pl
5.0
19.01.2020
Dawno nie byłam na przyjęciu zorganizowanym w taki sposób. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam!
Anna Antczak
Anna Antczak
Opinia z Google
5.0
18.01.2020
Polecam :)
Thomas Bräuer
Thomas Bräuer
Opinia z Google
5.0
18.01.2020
Ruslan Paremskyi
Ruslan Paremskyi
Opinia z Google
5.0
07.01.2020
piesiu1975
piesiu1975
Opinia z Google
3.0
29.12.2019
Przemek Z
Przemek Z
Opinia z Google
3.0
09.12.2019
Roman Olszewski
Roman Olszewski
Opinia z Google
4.0
06.12.2019
Dobry hotel restauracja śniadanie czysto i tanio
Matiiprzez2i
Matiiprzez2i
Opinia z Google
3.0
18.11.2019
Kaja
Kaja
Opinia z pkt.pl
5.0
14.11.2019
Jestem szczęśliwa, że wybrałam właśnie to miejsce na organizacje wesela. Sal jest duża, jedzenie bardzo dobre i ten zimowy ogród jest po prostu piękny.
Nazar Khmelivskyi
Nazar Khmelivskyi
Opinia z Google
3.0
31.10.2019
Dariusz Gasik
Dariusz Gasik
Opinia z Google
4.0
26.10.2019
Waldemar Goścciniak
Waldemar Goścciniak
Opinia z Google
4.0
26.10.2019
Bene89 R.
Bene89 R.
Opinia z Google
1.0
24.10.2019
Adam Krzepkowski
Adam Krzepkowski
Opinia z Google
5.0
09.10.2019
haNNs
haNNs
Opinia z Google
5.0
30.09.2019
Super
Karina Pluta
Karina Pluta
Opinia z Google
5.0
17.09.2019
Karina Pluta
Karina Pluta
Opinia z Google
5.0
17.09.2019
Kat En
Kat En
Opinia z Google
4.0
16.09.2019
Katarzyna
Katarzyna
Opinia z pkt.pl
5.0
06.09.2019
Organizacja wesele na wysokim poziomie.
Stanislaw Saml
Stanislaw Saml
Opinia z Google
4.0
30.08.2019
Natalia Waleryszek
Natalia Waleryszek
Opinia z Google
4.0
25.08.2019
Rafal Lewicz
Rafal Lewicz
Opinia z Google
4.0
23.08.2019
Fajne na wesele tylko brak miejsc parkingowych
Krzysztof Krysztofiak
Krzysztof Krysztofiak
Opinia z Google
5.0
11.08.2019
Ania Ch
Ania Ch
Opinia z Google
5.0
06.08.2019
Bardzo przyjemne wnętrze i pokoje. Urządzone z dużym wyczuciem zasad komfortu. Dobre jedzenie i miła, wspierająca obsługa. Hotel całkiem wyjątkowy.
Dawid Rajzer
Dawid Rajzer
Opinia z Google
5.0
30.07.2019
Basia
Basia
Opinia z pkt.pl
5.0
27.07.2019
Firma godna polecenia.
Małgorzata Kołodziej - Czajka
Małgorzata Kołodziej - Czajka
Opinia z Google
4.0
20.07.2019
Sławomir
Sławomir
Opinia z Google
5.0
20.07.2019
Krzysztof
Krzysztof
Opinia z Google
5.0
18.07.2019
Krystian Bielak
Krystian Bielak
Opinia z Google
5.0
14.07.2019
Terezie Vihanová
Terezie Vihanová
Opinia z Google
4.0
13.07.2019
Andrzej Nowosielski
Andrzej Nowosielski
Opinia z Google
4.0
11.07.2019
Waldemar Pańczak
Waldemar Pańczak
Opinia z Google
4.0
11.07.2019
Super
Maciej Karczewski
Maciej Karczewski
Opinia z Google
4.0
06.07.2019
Ksawery Szymczak
Ksawery Szymczak
Opinia z Google
5.0
15.06.2019
Sebastian Brajer
Sebastian Brajer
Opinia z Google
4.0
08.06.2019
Wojciech Witczak
Wojciech Witczak
Opinia z Google
5.0
07.06.2019
Vitalii Verbytskyi
Vitalii Verbytskyi
Opinia z Google
3.0
06.06.2019
Honorata Grzegorzek
Honorata Grzegorzek
Opinia z Google
5.0
02.06.2019
Marek Pawłowski
Marek Pawłowski
Opinia z Google
5.0
30.05.2019
Maciej Roliński
Maciej Roliński
Opinia z Google
5.0
24.05.2019
Ok
Jakub Ignaszak
Jakub Ignaszak
Opinia z Google
4.0
13.05.2019
Krzysztof K
Krzysztof K
Opinia z Google
5.0
11.05.2019
Maria
Maria
Opinia z pkt.pl
5.0
11.05.2019
Moim zdaniem to najładniejsza sala w okolicy.
MarcoPolo
MarcoPolo
Opinia z Google
5.0
11.05.2019
Mariola Korzeniewska
Mariola Korzeniewska
Opinia z Google
5.0
09.05.2019
Mateusz Wawrzyniak
Mateusz Wawrzyniak
Opinia z Google
5.0
06.05.2019
Edyta Sz
Edyta Sz
Opinia z Google
3.0
05.05.2019
wiksa L
wiksa L
Opinia z Google
5.0
03.05.2019
Super miejsce
Darek Borowiecki
Darek Borowiecki
Opinia z Google
5.0
01.05.2019
Irena Pilarska
Irena Pilarska
Opinia z Google
5.0
30.04.2019
Relik
Relik
Opinia z Google
4.0
17.04.2019
Restauracja spoko, jedzenie dobre, porcje w sam raz. Trafiłem na świetną panią z obsługi, co na pewno umiliło pobyt. Hotel spoko, pokoje czyste, łóżka wygodne, nie stwierdziłem żadnych nieprawidłowości, może poza szybkim zamknieciem kuchni (do 19:00) jak ktoś jedzie z roboty, to może byc upierdliwe. Polecam pobyt w tym obiekcie.
Jarek
Jarek
Opinia z Google
5.0
28.03.2019
Bardzo fajne miejsce. Czysto ładnie schludnie ceny przystępne śniadanko też fajne. Ta ze pelcam.
Grzegorz Łabenda
Grzegorz Łabenda
Opinia z Google
1.0
16.03.2019
Marysia Troszczynska
Marysia Troszczynska
Opinia z Google
5.0
09.03.2019
bimber 007
bimber 007
Opinia z Google
5.0
08.03.2019
Hubert
Hubert
Opinia z pkt.pl
5.0
01.03.2019
Komfortowe pokoje, duża sala i fachowa obsługa. Polecam!
Tomasz Krzywański
Tomasz Krzywański
Opinia z Google
5.0
23.02.2019
Paweł Grabarczyk
Paweł Grabarczyk
Opinia z Google
4.0
18.02.2019
Karolina Marciniszko
Karolina Marciniszko
Opinia z Google
3.0
16.02.2019
Łukasz Melniczak
Łukasz Melniczak
Opinia z Google
5.0
10.02.2019
Robert Florczak
Robert Florczak
Opinia z Google
4.0
10.02.2019
Obsluga i Kuchnia Ok, tylko sanitariaty mogliby odremontowac
Adrian Rybaczyk
Adrian Rybaczyk
Opinia z Google
1.0
09.02.2019
Amanda Holek
Amanda Holek
Opinia z Google
3.0
02.02.2019
marcin mll
marcin mll
Opinia z Google
5.0
29.01.2019
Jacek Jacek
Jacek Jacek
Opinia z Google
4.0
29.01.2019
Miła obsługa
Grzegorz Fleśman
Grzegorz Fleśman
Opinia z Google
5.0
26.01.2019
Hubert Nawrocki
Hubert Nawrocki
Opinia z Google
4.0
12.01.2019
Emilka Knopik
Emilka Knopik
Opinia z Google
5.0
12.01.2019
Maksymilian
Maksymilian
Opinia z pkt.pl
5.0
07.01.2019
Organizowaliśmy tam mamie 80 urodziny, obsługa na wysokim poziomie, wystrój sali bardzo ładny, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Polecam!
Aga H
Aga H
Opinia z Google
5.0
01.01.2019
Damian
Damian
Opinia z Google
3.0
26.12.2018
Najlepsze lata ten hotel ma już za sobą.
błażej marek
błażej marek
Opinia z Google
5.0
10.12.2018
Tomasz Fiedler
Tomasz Fiedler
Opinia z Google
3.0
10.12.2018
Upadajacy obiekt
Adam Papkala
Adam Papkala
Opinia z Google
5.0
05.12.2018
Krzysztof Wilgorz
Krzysztof Wilgorz
Opinia z Google
4.0
04.12.2018
Gintaras
Gintaras
Opinia z Google
2.0
03.12.2018
Jakub Gibas
Jakub Gibas
Opinia z Google
5.0
23.11.2018
Irena Adamska
Irena Adamska
Opinia z Google
3.0
22.11.2018
Ładne sale
Andrzej Biesiada
Andrzej Biesiada
Opinia z Google
5.0
17.11.2018
Iwona
Iwona
Opinia z pkt.pl
5.0
14.11.2018
Organizacja wesele na najwyższym poziomie. Dekoracje, jedzenie, pokoje hotelowe- wszystko to było dopięte na ostatni guzik. Polecam!
MarCin
MarCin
Opinia z Google
5.0
04.11.2018
Aneta Nawrocka
Aneta Nawrocka
Opinia z Google
2.0
22.10.2018
Dzien dobry,chcialabym tych Ludzi ktorzy chca spedzic w tym Hotelu czas najpierw ostrzedz.Ten Hotel nie zasluzyl nawet na jedna gwiazdke kilka przykladow:Pod prysznicem kable wychodza z scian,kontakty od pradu nie przykrecone,haki Sa wylame w lazience nawet nie mozna recznika powiesic,sniadanie do wyboru suche biale pieczywo a do tego galart z poprzedniej imprezy do tego ryba po grecku,zolty ser przewietrzaly i jeden rodzaj dzemu itp.takze na waszym miejscu przemyslalambym czy sie to oplaca
Bartosz Wantoła
Bartosz Wantoła
Opinia z Google
2.0
21.10.2018
NIe polecam
milka
milka
Opinia z Google
5.0
21.10.2018
kama staniszewska
kama staniszewska
Opinia z Google
5.0
17.10.2018
Piękne wnętrza i smaczne jedzenie
Łukasz Ciesiółka
Łukasz Ciesiółka
Opinia z Google
5.0
16.10.2018
Mariusz Łowiński
Mariusz Łowiński
Opinia z Google
5.0
10.10.2018
Tamara Ogorkiewicz
Tamara Ogorkiewicz
Opinia z Google
4.0
20.09.2018
Pyszne jedzenie. Przydałby się remont.
Sylwia Mikołajczyk
Sylwia Mikołajczyk
Opinia z Google
5.0
19.09.2018
Ewelina Pawłowska
Ewelina Pawłowska
Opinia z Google
5.0
01.09.2018
Przepiękny hotel
brzydaltom85
brzydaltom85
Opinia z Google
5.0
31.08.2018
Polecam, obsługa i jedzenie na wysokim poziomie
Tomasz Meller
Tomasz Meller
Opinia z Google
5.0
29.08.2018
Magda Pedzinska
Magda Pedzinska
Opinia z Google
5.0
20.08.2018
Paweł Wielebny
Paweł Wielebny
Opinia z Google
5.0
19.08.2018
Bardzo fajne i przyjemne miejsce, polecam
Dawid Wąsala
Dawid Wąsala
Opinia z Google
3.0
10.08.2018
stefan kwiatkowski
stefan kwiatkowski
Opinia z Google
5.0
08.08.2018
Gold 730
Gold 730
Opinia z Google
5.0
05.08.2018
Reptile7757
Reptile7757
Opinia z Google
5.0
02.08.2018
Krystian Rogacki
Krystian Rogacki
Opinia z Google
5.0
31.07.2018
Kaczmarek Piotr
Kaczmarek Piotr
Opinia z Google
1.0
31.07.2018
Patryk Studzinski
Patryk Studzinski
Opinia z Google
4.0
12.07.2018
Super miejsce na odpoczynek w podróży służbowej
Jacek “Wicher PPL” Piotrowski
Jacek “Wicher PPL” Piotrowski
Opinia z Google
5.0
26.06.2018
mark k
mark k
Opinia z Google
5.0
12.06.2018
Wiesław Śramkowski
Wiesław Śramkowski
Opinia z Google
5.0
04.06.2018
Byłem tu na weselu fantastycznie jedzenie super miła obsługa ....... super
Anna Mańkowska
Anna Mańkowska
Opinia z Google
4.0
04.06.2018
Karolina
Karolina
Opinia z Google
5.0
03.06.2018
Bardzo sympatyczne miejsce i obsługa
Marcin Kujawski
Marcin Kujawski
Opinia z Google
3.0
28.05.2018
Damian Goryś
Damian Goryś
Opinia z Google
4.0
16.05.2018
mariusz wojciechowski
mariusz wojciechowski
Opinia z Google
3.0
22.04.2018
Ростик Терещук
Ростик Терещук
Opinia z Google
5.0
26.03.2018
Всьо очень класно
Artur Wojcieszak
Artur Wojcieszak
Opinia z Google
5.0
10.03.2018
Krzysztof
Krzysztof
Opinia z Google
5.0
25.02.2018
Szymon mechatronik
Szymon mechatronik
Opinia z Google
5.0
25.02.2018
Maciej B
Maciej B
Opinia z Google
4.0
25.02.2018
Bardzo mały pokój. Łóżko małżeńskie ale dwie małe kołderki, jak dla dzieci. W miarę czysto. Ładny wystrój wnętrza, tak holu jak i pokoju. Basen w remoncie.
Janusz Ćwiek
Janusz Ćwiek
Opinia z Google
5.0
16.02.2018
Bardzo dobre jedzenie super obsługa. Piękne wnętrza.
Katarzyna Mizerska
Katarzyna Mizerska
Opinia z Google
5.0
11.02.2018
Cudowne miejsce, wspaniale dekoracje, czas i ludzie
Jelezchev
Jelezchev
Opinia z Google
4.0
08.02.2018
Karol S
Karol S
Opinia z Google
5.0
31.01.2018
Komfortowe pokoje, basen, przytulna atmosfera,przepiekna sala balowa , dużo zieleni , wyjątkowi właściciele 😊😊
Daniel Scheffler
Daniel Scheffler
Opinia z Google
4.0
28.01.2018
Krzysztof Madalinski
Krzysztof Madalinski
Opinia z Google
4.0
26.01.2018
Korzystam z Zakładu fizykoterapii Oceniam personel oraz zabiegi celująco Bardzo profesjonalne podejście.
Katarzyna Żeleźna
Katarzyna Żeleźna
Opinia z Google
5.0
18.01.2018
Bardzo ładny hotel i na luzie recepcjonistka
Ludwika Walczak
Ludwika Walczak
Opinia z Google
3.0
01.01.2018
Marian W
Marian W
Opinia z Google
5.0
28.12.2017
karol narewski
karol narewski
Opinia z Google
5.0
23.12.2017
Sebastian Papen
Sebastian Papen
Opinia z Google
4.0
22.11.2017
latamy__ ponad__stan
latamy__ ponad__stan
Opinia z Google
4.0
20.11.2017
Przyjemny hotelik
Łukasz Sokołowski
Łukasz Sokołowski
Opinia z Google
3.0
19.11.2017
Rafał Jasiński
Rafał Jasiński
Opinia z Google
5.0
11.11.2017
Mirosław Kędziora
Mirosław Kędziora
Opinia z Google
5.0
05.11.2017
Black Rock
Black Rock
Opinia z Google
5.0
01.11.2017
Ich habe 2 Nächte mit Frühstück hier verbracht. Das Preis Leistung Verhältnis war für meine Begriffe sehr gut. Personal sehr freundlich jederzeit. Fragen könnten sowohl auf Deutsch wie auch auf Englisch beantwortet werden. Die Zimmer sind sauber und liebevoll ausgestattet. Das Frühstück ist umfangreich. Fernsehen und W LAN funktionieren einwandfrei. Die Nähe zur Stadt Pleszew mit ca:3 km ist auch gut zu Fuss erreichbar.
Oskar BIAŁAS
Oskar BIAŁAS
Opinia z Google
4.0
17.10.2017
Mariusz Pełka
Mariusz Pełka
Opinia z Google
1.0
15.10.2017
Bardzo kiepskie usługi hotelowe. Nie polecam. Kuchnia fatalna nawet bardzo.
Gitara! Muzyka! Pasja! Tutoriale
Gitara! Muzyka! Pasja! Tutoriale
Opinia z Google
4.0
08.10.2017
Miłe miejsce. Niestety mało miejsc parkingowych
adaśko
adaśko
Opinia z Google
4.0
04.10.2017
Magdalena Spychała
Magdalena Spychała
Opinia z Google
5.0
03.10.2017
Piotr Samol
Piotr Samol
Opinia z Google
4.0
01.10.2017
Grzegorz Szkudlarek
Grzegorz Szkudlarek
Opinia z Google
2.0
22.09.2017
Kamil Bajor
Kamil Bajor
Opinia z Google
5.0
13.09.2017
Przyjemnie, miła, pomocna obsługa, smaczne śniadanie, cisza, przyjemny zadbany ogród.Polecam
Marcin Hofman
Marcin Hofman
Opinia z Google
5.0
10.09.2017
Ruslan Sloboda
Ruslan Sloboda
Opinia z Google
4.0
06.09.2017
Гарний і не дорогий готель тихе і спокійне місце але коли не має весіля
Tomasz Stanisławski
Tomasz Stanisławski
Opinia z Google
5.0
20.08.2017
Luigi z Lasu
Luigi z Lasu
Opinia z Google
5.0
16.08.2017
Ładne i duże.
Tobiasz Osuch
Tobiasz Osuch
Opinia z Google
5.0
13.08.2017
Krystian Dobrzyński
Krystian Dobrzyński
Opinia z Google
3.0
09.08.2017
Rano nie miałem ciepłej wody. W telewizorze działa 5 programów. Basen nie działa ale polecam wielki Aqua Park w Pleszewie cztery kilometry stąd. Cena pokoju 160 zł. Hotel urządzony z wielkim przepychem jednak lata świetności ma już za sobą. Dużo starych, stylowych mebli na których stoją stare zaschnięte bukiety zbierające kurz. Ogólnie całkiem nieźle, obsługa miła, bardzo się stara.
Krzysztof Winnicki
Krzysztof Winnicki
Opinia z Google
4.0
09.08.2017
Całkiem sympatycznie i ładnie położone miejsce. Zadbane, pokoje czyste. Jedzenie w formie szwedzkiego stołu.
Dariusz
Dariusz
Opinia z Google
2.0
07.08.2017
Dziwny zapach w korytarzu (brudny dywan) od ktorego po 5 min moje dziecko mialo czarne stopy stad pewnie ten zapach rano brak cieplej wody , uciazliwy dym wydobywajacy sie z komina od sasiada. Brak silowni I basenu a na stronie rzekomo jest dostepne od godz 11 do 21. Mila obsluga wesela , dobre jedzienie .
Szymon P
Szymon P
Opinia z Google
4.0
25.07.2017
TayHombre
TayHombre
Opinia z Google
4.0
22.07.2017
Paweł Ł
Paweł Ł
Opinia z Google
3.0
06.07.2017
Marek Adamski
Marek Adamski
Opinia z Google
4.0
30.06.2017
Mateusz Głowacki
Mateusz Głowacki
Opinia z Google
3.0
20.06.2017
diobol86
diobol86
Opinia z Google
5.0
09.06.2017
Daję 5 pod względem noclegu służbowego - lepszego hotelu w tej cenie nie widziałem. Odjąłbym 1pkt gdybym miał przebywać wypoczynkowo za skromne śniadanie oraz brak chociaż jednej małej wody przy łóżku. Ogólnie polecam, pięknie urządzony, dla ludzi doceniających detale - jest ich pełno dookoła. Ogród jeden z lepszych jakie widziałem, dobry zasięg wifi, czysto i przytulnie. Idealne miejsce na wesela i imprezy.
Wojciech Nowaczyk
Wojciech Nowaczyk
Opinia z Google
4.0
09.06.2017
Julcia kwtw
Julcia kwtw
Opinia z Google
3.0
28.05.2017
kajustas
kajustas
Opinia z Google
4.0
04.05.2017
Pyszne posilki, mila sprawma obsluga...
Katarzyna Strzykała
Katarzyna Strzykała
Opinia z Google
5.0
03.05.2017
Jan Kowal
Jan Kowal
Opinia z Google
4.0
18.04.2017
Robiłem wesele było super super😚
Papiez Wojdyl
Papiez Wojdyl
Opinia z Google
4.0
13.03.2017
Stylowo urządzone miejsce, dobre jedzenie, mili ludzie, można popływać w basenie, wieczorem śmiało można wypić piwko czy też drinka na dole w barze...ale na luksusy nie liczcie
Przemek Wiciu
Przemek Wiciu
Opinia z Google
5.0
14.02.2017
Miła obsługa, przyjemne wnętrza i dobre jedzenie.
Wojciech Paździerski
Wojciech Paździerski
Opinia z Google
2.0
02.02.2017
Natalia Majer
Natalia Majer
Opinia z Google
5.0
20.11.2016
Natalija Holubová
Natalija Holubová
Opinia z Google
3.0
17.11.2016
Joanna Grandzicka
Joanna Grandzicka
Opinia z Google
5.0
27.08.2016
ketrab kaszkaj
ketrab kaszkaj
Opinia z Google
2.0
20.01.2016
Shivver
Shivver
Opinia z Google
4.0
11.12.2015
Artur Jóżwik
Artur Jóżwik
Opinia z Google
5.0
23.11.2014
Zobacz więcej (309)
Tagi