Okulistyka zachowawcza
Okulistyka zachowawcza, ACL-Vision-Okuliści NZOZ Soczewki kontaktowe Szymanek Piotr, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 19:00
Wt.
10:00 - 19:00
Śr.
10:00 - 19:00
Cz.
10:00 - 19:00
Pt.
10:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9511735463
REGON: 011279551
Rok założenia:
1995

O firmie

ACL-Vision-Okuliści powstał w 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się usługami z zakresu okulistyki. Właścicielem jest Piotr Szymanek.

Oferta

Wzrok to chyba najcenniejszy ze zmysłów. Każdy powinien się starać, by szczególnie dbać o dar widzenia. Obecnie zaobserwować można coraz więcej wad wzroku i chorób oczu. Nasza klinika stara się rozwikłać problemy związane z oczami. Naszą specjalizacją jest mikrochirurgia oka. W jej ramach wykonujemy takie zabiegi jak:
  • usunięcie zaćmy,
  • operacja jaskry,
  • operacja kombinowana zaćmy i jaskry,
  • operacja plastyczna powiek,
  • drobne zabiegi okulistyczne,
  • terapia AMD - związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej.
Operacje odbywają przy użyciu metody fakoemulsyfikacji, do której pomocne są nam najnowocześniejsze sprzęty. Jesteśmy w stanie wykonać zabiegi na najwyższym poziomie, choćby dzięki użyciu unikalnych zwijalnych soczewek, które wszczepiamy techniką mikrocięcia 1,8 - 3 mm.

Bardzo ważną częścią naszej pracy jest okulistyka zachowawcza. To dzięki niej możemy uniknąć poważniejszych schorzeń. Diagnostyka w naszej klinice to: komputerowe badanie pola widzenia, badanie śródbłonka rogówki wraz z pachymetrią optyczną, mikroskopem spekularnym; USG - prezentacja A i B; biometria ultradźwiękowa; pachymetria ultradźwiękowa; komputerowe badanie refrakcji; topografia komputerowa rogówki; keratometria komputerowa oraz tonometria.

Dodatkowo trudnimy się także zakładaniem soczewek kontaktowych. Szczególnie kiedy dotyczy to ciężkich przypadków. Zaliczamy do tego sytuacje aplikacji: w stożku rogówki, w wysokim astygmatyzmie, w Orthokeratologii nocnej (ORTHO-K - nieinwazyjna metoda korekcji krótkowzroczności podczas snu), w soczewkach protetycznych, w soczewkach kolorowych i kosmetycznych.

Uzupełnieniem oferty jest prowadzony przez nas salon optyczny. Znajdą tu Państwo duży wybór profesjonalnych okularów korekcyjnych i słonecznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Wideo

Kontakt

Kontakt ACL-Vision-Okuliści NZOZ Soczewki kontaktowe Szymanek Piotr

ACL-Vision-Okuliści NZOZ Soczewki kontaktowe Szymanek Piotr, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie ACL-Vision-Okuliści NZOZ Soczewki kontaktowe Szymanek Piotr

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tymon
Tymon
5.0
21.07.2019
Pomogli mi w założeniu soczewki. Mam astygmatyzm i bardzo ważne jest to, by była odpowiednio zaaplikowana. Dzięki za pomoc.
Janek
Janek
5.0
13.06.2019
Świetny zespół specjalistów. Polecam!