Sprzedaż i montaż wykładzin
Sprzedaż i montaż wykładzin , ABC Podłogi Jerzy Streich, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8511552294
REGON: 811222709
Rok założenia:
2007

O firmie

ABC Podłogi to firma ze Szczecina. Zajmuje się handlem i usługami w zakresie wykładzin. Jej właścicielem jest Jerzy Streich, a początki działalności sięgają 2007 roku.

Oferta

Wykładziny podłogowe są często spotykane w pomieszczeniach jako elementy wykończeniowe. Dzieje się tak, ponieważ podnoszą poziom estetyki, tłumią dźwięki i zapewniają izolację termiczną. W niektórych przypadkach ułatwiają także zadbanie o czystość podłogi. Niezależnie od tego, jaki pomysł na wykładziny mają klienci, jego realizacją zajmie się ABC Podłogi. Firma sprzedaje wykładziny z różnych materiałów i w wielu wariantach kolorystycznych. Zapewnia fachowe doradztwo, dowóz na wskazane miejsce i dokładny montaż. Pracownicy firmy układają wykładziny nie tylko na płaskiej powierzchni, ale również na schodach.

Oferta ABC Podłogi obejmuje m.in. podłogi dywanowe. Sprawdzają się one w biurach, gabinetach, na korytarzach urzędów, a także w salonach i przedpokojach. Wykładziny dywanowe układane są z większych rolek albo jako płytki. Ponadto firma oferuje:
  • panele LVT,
  • wykładziny z PCV,
  • wykładziny z linoleum,
  • wykładziny do pokojów dziecięcych.
Panele LVT, czyli winylowe to odporne na zarysowania materiały wykończeniowe. Dostępne są w formie desek, sześciokątów, kwadratów i w innych kształtach. Mogą imitować różne materiały, w tym kamień, beton i drewno. Pasują przede wszystkim do kuchni, łazienek, restauracji, lokali usługowych, placówek edukacyjnych i wszędzie tam, gdzie wykonano ogrzewanie podłogowe.

Tańsze, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości są wykładziny z PCV i linoleum. Ze względu na odporność na ścieranie, antypoślizgowość i tłumienie dźwięków sprawdzają się w biurach, urzędach, szpitalach, przedszkolach i sklepach.

By dowiedzieć się więcej o ofercie handlowo-usługowej ABC Podłogi najlepiej napisać e-maila albo zadzwonić na podany numer telefonu.

Kontakt

Kontakt ABC Podłogi Jerzy Streich

ABC Podłogi Jerzy Streich, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie ABC Podłogi Jerzy Streich