Dodatkowe dane

Polecane oferty

Oferujemy pawilony mieszkalne dla podróżnych i osób, które chcą w spokoju i ciszy spędzić wolny cza...
Apartament przy jeziorze Czorsztyńskim to idealne miejsce dla całej rodziny! Wynajmujemy pokoje noc...
Białka Tatrzańska, Kaniówka 31a
Tatry to najchętniej odwiedzane przez turystów góry w Polsce. Osoby pragnące poznać to wspaniałe mi...
Białka Tatrzańska, Środkowa 161a
Proponujemy Państwu nocleg w urokliwym miejscu i rodzinnej atmosferze. Z powodzeniem prowadzimy nas...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Reja 6. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 49.40469N, 20.95448E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: willaszyszunia@onet.eu. Firma "Abalis. Kwatera prywatna " prowadzi swoją działalność w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Abalis. Kwatera prywatna " zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Krynica-Zdrój jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 604 283 746 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Abalis. Kwatera prywatna

Abalis. Kwatera prywatna , Krynica-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Abalis. Kwatera prywatna