Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5730013414
REGON: 150879929
Rok założenia:
1993

O firmie

A-Konto Komputerowe biuro rachunkowe świadczy dla Państwa usługi od 1993 roku. Posiadamy kompleksową wiedzę z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości. Właścicielem biura mającego swoją siedzibę w Częstochowie jest Krystyna Bacior. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do sprawy wyróżnia nas na tle konkurencji. Od prawie trzydziestu zajmujemy się kompleksową obsługą rachunkową. Posiadamy specjalistyczną wiedze z zakresu finansów, ekonomi i rachunkowości. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Stale szkolimy się, aby jak najlepiej odpowiadać Państwa potrzebom. Posiadamy świadectwo kwalifikacji wydane przez Ministra Finansów. W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • usługi rachunkowe,
  • rozliczanie vat,
  • bilanse roczne,
  • rozliczanie zus,
  • usługi rachunkowo-bilansowe,
  • rozlicznie pit,
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów.
Mocnym punktem naszej oferty jest możliwość reprezentowania Państwa przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń oraz innych tego typu placówkach. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw kadrowych firm. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale i duże firmy. Przeprowadzamy na życzenie naszych klientów korektę dokumentów. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.

Kontakt

Kontakt A-Konto Komputerowe biuro rachunkowe Krystyna Bacior

A-Konto Komputerowe biuro rachunkowe Krystyna Bacior, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie A-Konto Komputerowe biuro rachunkowe Krystyna Bacior