Wykonawstwo projektów budowlanych
Wykonawstwo projektów budowlanych, A&K Konstrukcje & Alfa Projekt, Ciechanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5691897684
Dodatkowe kontakty:
Branża:

O firmie

Prowadzimy firmę z siedzibą w Ciechanowie, w województwie mazowieckim. Nasza specjalność to projekty budowlane. Pracując używamy dwóch marek A&K Konstrukcje i Alfa Projekt.

Oferta

Mamy spore doświadczenie zawodowe, które zdobywaliśmy podczas pracy w firmach z branży budowlanej i administracji państwowej. Nasza oferta obejmuje obsługę inwestycji budowlanych. Klientom zapewniamy między innymi doradztwo techniczne w zakresie budownictwa, nadzór autorski i inwestycyjny. Ponadto pomagamy w dopełnieniu formalności, które są związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. W skład naszej oferty wchodzi optymalizacja kosztów inwestycji oraz sporządzanie dokumentacji wykonawczej i technicznej.

Klienci mogą liczyć z naszej strony na doradztwo techniczne w zakresie instalacji, konstrukcji i budownictwa przy takich inwestycjach, jak:
  • hotele,
  • magazyny,
  • centra handlowe,
  • budynki wielorodzinne,
  • biura.
Doradzamy na wszystkich etapach realizacji przedsięwzięć. Pomagamy w wyborze technologii prac, a także doborze odpowiednich pod kątem finansowym i technicznym rozwiązań projektowych. Zapewniamy pomoc w opracowaniu kosztorysu i harmonogramu prac.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Czy warto sięgnąć po profesjonalne wsparcie w procesie inwestycji budowlanych?
Czy warto sięgnąć po profesjonalne wsparcie w procesie inwestycji budowlanych?
Inwestycja budowlana to ogrom pracy i stresu, dlatego dobrym wyborem jest zatrudnienie firmy oferujacej wsparcie w realizacji projektu. Dokumentacja i nadzór!

Kontakt

Kontakt A&K Konstrukcje & Alfa Projekt

A&K Konstrukcje & Alfa Projekt, Ciechanów

Opinie (1)

Opinie o firmie A&K Konstrukcje & Alfa Projekt


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
4.0
30.05.2022
Na wykonawstwie projektów znają się doskonale. Projekt wykonany w terminie i dokładnie. Nie mam się do czego przyczepić.