Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5471072042
REGON: 070606060

Polecane oferty

Głównym przedmiotem działalności zakładu Labor jest naprawa aparatury laboratoryjnej, medycznej ora...
Laboratorium Eko-Analiza w Bielsku-Białej założyliśmy z myślą o świadczeniu kompleksowych usług lab...
Zapewniamy profesjonalną opiekę nad pacjentami w zakresie medycyny pracy, diagnostyki laboratoryjne...
W laboratorium analitycznym Novum wykonujemy cały szereg badań, w tym badania genetyczne, bakteriol...

O firmie

Prowadzimy laboratorium analityczne zlokalizowane w Bielsku-Białej. Początki naszej działalności w branży medycznej sięgają 1993 roku. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowej Izbie Diagnostów Laboratoryjnych, co potwierdza, ze spełniamy wszystkie wymogi. Wysoką wiarygodność wyników badań potwierdzają liczne kontrole wewnętrzne i zewnętrzne.

Oferta

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kompleksowych badań laboratoryjnych i analiz medycznych. Zapewniamy pełną obsługę przychodni rejonowych w zakresie transportu próbek do badań i dostarczania wyników. Cennik badań podlega negocjacji. Istnieje również możliwość dojazdu do klienta i pobrania materiału w jego miejscu zamieszkania. Usługa ta jest odpłatna, a cena zależy od odległości.

Świadczymy usługi w zakresie hematologii, morfologii, analityki ogólnej, serologii, biochemii, immunodiagnostyki, markerów nowotworowych i diagnostyki chorób zakaźnych.

Oferujemy szeroki zakres badań związanych z alergologią. Diagnozujemy alergię zależną od alergenów lekowych, różnych rodzajów pokarmu, pyłków drzew, roślin, traw i zbóż, a także owadów, pleśni i przypraw. Wykonujemy kompletne panele pokarmowe i oddechowe oraz testy przesiewowe.

Ponadto badamy mocz, krew oraz hormony. Diagnozujemy choroby serca, cukrzycy, tarczycy i zaburzenia kostne. Realizujemy badania z zakresu toksykologii obejmujące leki, narkotyki, alkohol i metale oraz badanie związane z autoimmunologią.

By dobrze przygotować się do badań, zalecamy unikać intensywnego wysiłku fizycznego 24 godziny przed badaniem, nie jeść 12 godzin przed i nie palić godzinę przed badaniem. Tuż przed samym badaniem należy odpocząć. Należy także udzielić wszelkich informacji na temat przyjmowanych leków i suplementów. Krew powinno się pobierać w godzinach porannych.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt A.E. Biront NZOZ. Laboratorium analiz medycznych

A.E. Biront NZOZ. Laboratorium analiz medycznych, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie A.E. Biront NZOZ. Laboratorium analiz medycznych