Sprzedajemy drewno kominkowe i opałowe
Sprzedajemy drewno kominkowe i opałowe, A-D Timber Dariusz Szulc, Popowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8411224053
REGON: 771403844
Rok założenia:
2014

O firmie

Firma A-D Timber istnieje na rynku od 2014 roku, ale nasze doświadczenie sięga dużo wcześniej, kiedy to pracowaliśmy w lasach państwowych. Zajmujemy się pozyskiwaniem drewna i pielęgnacją lasów. Nasza siedziba znajduje się w Popowie, na terenie powiatu lęborskiego województwa pomorskiego. Właścicielem jest Dariusz Szulc.

Oferta

Każdy wie, że drewno to niezwykły surowiec a jego zastosowanie jest wielorakie. Jednak trzeba wiedzieć, który rodzaj i kawałek drewna jest najlepszy do konkretnego przeznaczenia. Firma A-D Timber zaproponować może Państwu:
  • drewno opałowe,
  • drewno kominkowe,
  • drewno budowlane.
W sprzedaży posiadamy przygotowane już: wałki opałowe buk oraz jesion, drewno bukowe oraz jesionowe pocięte na wymiarowe odcinki, drewno kominkowe buk oraz jesion - gotowe do palenia w kominku i piecu (pocięte i połupane), drewno dębowe i brzozowe - gotowe do palenia w kominku i piecu.

Oferujemy również usługi transportowe. Zazwyczaj jest to transport drewna szczególnie dla firm branży drzewnej, ale także dla klientów indywidualnych (transport drewna opałowego). Posiadamy samochody przeznaczone specjalnie do przewozu drewna, wyposażone w dźwigi hydrauliczne oraz samochody ciężarowe z wywrotką o ładowności 4 t.

Ponadto oprócz sprzedaży i transportu, zajmujemy się usługami z zakresu pozyskania drewna. Obejmują one prace zrębowe i trzebieżowe w lasach i na terenach zadrzewionych. Usuwamy drzewa i krzewy, przycinamy oraz formujemy korony drzew, porządkujemy teren po przeprowadzonej wycince drzew.

Do naszych usług zaliczamy także usuwanie drzew "trudnych i niebezpiecznych", które rosną na terenach zabudowanych i stwarzają niebezpieczeństwo mieszkańcom. Dodatkowo trudnimy się sprzedażą kory ogrodowej.

Jesteśmy firmą rzetelną, solidną i terminową. Zachowujemy wysokie standardy pracy i wszelkie przepisy BHP.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy A-D Timber.

Artykuły

Drewno opałowe i kominkowe dobrej jakości
Drewno opałowe i kominkowe dobrej jakości
Czy palimy w piecu, czy w kominku należy pamiętać, że drewno z którego korzystamy musi być suche i nie może być pokryte żadnymi substancjami

Wideo

Kontakt

Kontakt A-D Timber Dariusz Szulc

A-D Timber Dariusz Szulc, Popowo

Opinie (2)

Opinie o firmie A-D Timber Dariusz Szulc

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patrycja
Patrycja
5.0
31.05.2019
Jakie to szczęście, że na was trafiłam. Przynajmniej dostaję najlepsze kawałki drewna na rynku. To nie tajemnica, że macie wyjątkowy towar.
Marzena
Marzena
5.0
13.03.2019
Macie drewno najlepszej jakości. Nigdy nie zamienię go na inne. Od dłuższego czasu kupuję u was i pali się świetnie. Jest wydajne.