Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7741621354
REGON: 140963939
Rok założenia:
2007

Polecane oferty

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem tachografów cyfrowych i analogowych. Zakres proponowanych p...
Zatrudniamy doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych fachowców. Zapewniamy obsługę samochodów ta...
Firmę Tacho-Check tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy ukończyli szkolenia oraz kursy w zakre...
Nasza firma oferuje sprzedaż, a także serwis urządzeń dla kierowców ciężarówek. W naszym warsztacie...

Oferta

Firma A & A Tacho-Serwis z siedzibą w mieście Płock oferuje sprawdzanie okresowe,kalibrację, naprawę i montaż produktów takich jak tachografy , ograniczniki prędkości, prędkościomierze , konserwacja urządzeń transportu bliskiego orazUbezpieczenia Komunikacyjne w PZU.W naszej ofercie znajdziecie Państwo miedzy innymi:- TACHOGRAFY: ANALOGOWE I CYFROWE,- NAPRAWA, MONTAŻ, SERWIS TACHOGRAFÓW,- Sprawdzanie okresowe tachografów,- Kalibracja tachografów cyfrowych- Montaż i sprawdzanie ograniczników prędkości,- Prędkościomierze,- Konserwacja- podesty ruchome (PLATFORMY ZAŁADOWCZE)- UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE w PZU Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt A & A Tacho-Serwis

A & A Tacho-Serwis, Płock

Opinie (3)

Opinie o firmie A & A Tacho-Serwis

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
20.02.2013
Polecam najlepszy serwis w Płocku. Korzystam z ich usług już od lat i nie wyobrażam sobie aby zmienić firmę. Wsyztsko szybko, tanio i na miejscu. Panowie serwisanci są tak fachowi, że tylko rzucą okiem na sprzęt i wiedzą co jest nie tak.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.02.2013
Witam i pozdrawiam miłych Panów, którzy zawsze naprawiają mój sprzęt, który nie jest najwyższej jakości ale dzięki ich magicznym umiejętnościom i rzeczowemu podejściu do sprawy działa jak ta lala. Pozdrawiam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.02.2013
Prowadzę niewielką firmę spedycyjną, wiadomo, że w dzisiejszych czasach chce się kupić jak najtańszy sprzęt do wyposażenia kabin. A & A TACHO-SERWIS to najlepszy serwis w Płocku, z super tanim asortymentem.