Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8882514224
Rok założenia:
2000
Branża:

Polecane oferty

Od wielu lat świadczymy swoim gościom usługi gastronomiczne. Zatrudniamy osoby posiadające niezbędn...
Bar Borowik to miejsce, w którym gościmy naszych Klientów i staramy się im zapewnić jak najlepsze u...
Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu lokali. Nasz bar to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "A & A s.c. Hładko A., Szwed J." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 8882514224.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Włocławek w województwie kujawsko-pomorskim. Działa na rynku od 2000 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Bartnicka 19. Korespondencyjny kod pocztowy to: 87-800 Włocławek. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 52.6155N, 19.03599E. Przedsiębiorstwo "A & A s.c. Hładko A., Szwed J." działa od lat w branży Bary.

"A & A s.c. Hładko A., Szwed J." podaje swoim Klientom pyszne i pożywne dania w konkurencyjnych cenach, co sprawia, iż miejsce to jest odwiedzane zarówno przez okolicznych mieszkańców, jak i turystów. Szybka i sprawna obsługa w dogodnych porach otwarcia to dodatkowe zalety tego lokalu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 54 413 26 46 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt A & A s.c. Hładko A., Szwed J.

A & A s.c. Hładko A., Szwed J., Włocławek

Opinie (0)

Opinie o firmie A & A s.c. Hładko A., Szwed J.