Polecane oferty

Grzybowo to malownicza nadmorska miejscowość, która przyciąga turystów z całej Polski. Właśnie tuta...
Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy przestronną i pełną światła salę bankietową. W celu utrzym...
Euro-Lider w Zielonej Górze to prowadzona przez nas firma, specjalizująca się w kompleksowej organi...
Specjalnością firmy Han-Tech jest organizowanie imprez i konferencji. Podczas wykonywania prac korz...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Szczecin w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Kujawska 4 lok. 19. Korespondencyjny kod pocztowy to: 70-425 Szczecin. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.4331N, 14.55258E. Branża, w której specjalizuje się firma "A & A. Ratajczak J." to Organizacja imprez i wypożyczanie sprzętu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 791 642 243.

Kontakt

Kontakt A & A. Ratajczak J.

A & A. Ratajczak J., Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie A & A. Ratajczak J.

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
20.02.2013
Polecam każdemu kto chce samemu zorganizować sobie impreze, wesele czy jakieś małe przyjęcie. Wypożyczany sprzęt jest w idealnym stanie, bardzo dobry i do tego za niewielką cenę wynajmu. Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
20.02.2013
Bardzo miła współpraca. Od dłuższego czasu wypożyczam od nich sprzęt do mojej dyskoteki. Zawsze proponowane są mi nowości w świetnej cenie. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmową tak jak w przypadku innych firm.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
20.02.2013
Witam, wypożyczałam u nich sprzęt i jestem zadowolona bardzo, impreza się udała. Jako jedyna firma świadcząca tego typu usługi nie robiła większych problemów z wypożyczeniem sprzętu młodej osobie na imprezę urodzinową.