Polecane oferty

Grzybowo to malownicza nadmorska miejscowość, która przyciąga turystów z całej Polski. Właśnie tuta...
Posiadamy 3-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracow...
Muzyka to moja pasja, którą połączyłem z pracą. Zajmuję się oprawą muzyczną zarówno imprez okoliczn...
Głównym profilem naszej działalności jest organizacja imprez. Posiadamy 18-letnie doświadczenie w b...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Szczecin w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Kujawska 4 lok. 19. Korespondencyjny kod pocztowy to: 70-425 Szczecin. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.4331N, 14.55258E. Branża, w której specjalizuje się firma "A & A. Ratajczak J." to Organizacja imprez i wypożyczanie sprzętu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 791 642 243.

Kontakt

Kontakt A & A. Ratajczak J.

A & A. Ratajczak J., Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie A & A. Ratajczak J.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.02.2013
Polecam każdemu kto chce samemu zorganizować sobie impreze, wesele czy jakieś małe przyjęcie. Wypożyczany sprzęt jest w idealnym stanie, bardzo dobry i do tego za niewielką cenę wynajmu. Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.02.2013
Bardzo miła współpraca. Od dłuższego czasu wypożyczam od nich sprzęt do mojej dyskoteki. Zawsze proponowane są mi nowości w świetnej cenie. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmową tak jak w przypadku innych firm.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.02.2013
Witam, wypożyczałam u nich sprzęt i jestem zadowolona bardzo, impreza się udała. Jako jedyna firma świadcząca tego typu usługi nie robiła większych problemów z wypożyczeniem sprzętu młodej osobie na imprezę urodzinową.