Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5782746399
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

Na Kuncu Korytarza to restauracja gdzie nie tylko dobrze Państwo zjecie, ale i odpoczniecie w otocz...
Trzcianka, gen. Władysława Sikorskiego 23
Prowadzimy lokal gastronomiczny, w której serwujemy, smaczne obisdki. Zatrudniani przez nas kucharz...
Głównym przedmiotem działalności naszego Domu Weselnego jest organizacja imprez okolicznościowych. ...
Kuchnia polska to zdecydowanie różnorodność smaków oraz to, co w naszej restauracji pragniemy pielę...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "A & A. Figurewicz A." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5782746399.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Stargard w województwie zachodniopomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 2010 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: os. Tysiąclecia 5. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 73-110 Stargard. Kompletne współrzędne GPS to: 53.33955N, 15.0349E. Przedsiębiorstwo "A & A. Figurewicz A." działa od lat w branży Restauracje inne kuchnie.

"A & A. Figurewicz A." oferuje menu, które zaspokoi bardzo wyszukane gusta klientów. Od przystawek, zup poprzez dania główne aż po desery. Do każdego posiłku oferujemy szeroki wachlarz napojów w zależności od upodobania klientów. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 91 851 17 79 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt A & A. Figurewicz A.

A & A. Figurewicz A., Stargard

Opinie (0)

Opinie o firmie A & A. Figurewicz A.