Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5782746399

Polecane oferty

Trzcianka, gen. Władysława Sikorskiego 23
Prowadzimy lokal gastronomiczny, w której serwujemy tradycyjne, smaczne dania kuchni polskiej. Zatr...
Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że zorganizowanie komunii, przyjęcia weselnego albo spotkania f...
Na Kuncu Korytarza to restauracja gdzie nie tylko dobrze Państwo zjecie, ale i odpoczniecie w otocz...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "A & A. Figurewicz A." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5782746399.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Stargard w województwie zachodniopomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: os. Tysiąclecia 5. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 73-110 Stargard. Kompletne współrzędne GPS to: 53.33955N, 15.0349E. Przedsiębiorstwo "A & A. Figurewicz A." działa od lat w branży Restauracje inne kuchnie.

"A & A. Figurewicz A." oferuje menu, które zaspokoi bardzo wyszukane gusta klientów. Od przystawek, zup poprzez dania główne aż po desery. Do każdego posiłku oferujemy szeroki wachlarz napojów w zależności od upodobania klientów. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 91 851 17 79 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt A & A. Figurewicz A.

A & A. Figurewicz A., Stargard

Opinie (0)

Opinie o firmie A & A. Figurewicz A.