Niezwykle interesujące i profesjonalne kursy krawieckie!
Niezwykle interesujące i profesjonalne kursy krawieckie!, 7cm Szkoła Projektowania Konstrukcji i Technik Krawieckich, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7671036052
REGON: 890638124
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Szkoła projektowania konstrukcji i technik krawieckich „7cm” jest zlokalizowana na terenie Poznania. Prowadzimy kursy związane z projektowaniem i wykonywaniem odzieży.

Oferta

Prowadzona przez nas szkoła technik krawieckich jest miejscem pełnym miłości do odzieży – zarówno jej projektowania, jak i wyrabiania oraz podziwiania technik.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad trzech lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów i absolwentów, możemy zagwarantować zarówno wysoki poziom zdobywanej wiedzy, jak i niezwykle przyjazną atmosferę.

Oferujemy między innymi następujące kursy:
  • kursy szycia,
  • roczny kurs konstrukcji odzieży,
  • kursy komputerowe,
  • kurs szycia profesjonalnego,
  • kurs projektowania mody.
Dodatkowo możemy polecić warsztaty technik krawieckich, hobbystyczne kursy szycia oraz kursy materiałoznawstwa odzieżowego. Proponujemy niezwykle pasjonujące oraz profesjonalne warsztaty kaletnicze.

Przygotowujemy specjalne kursy kwalifikacyjne zawodowe, które stanowią bardzo dobre przygotowanie do zawodów takich jak technik przemysłu mody czy krawiec. Prowadzimy także półkolonie. Na naszych zajęciach dzieci nauczą się podstaw projektowania odzieży.

Zatrudnieni przez nas nauczyciele to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoje wszechstronne wykształcenie, obszerną wiedzę oraz niezwykła wręcz pasję do tworzenia odzieży, są sami w sobie gwarancją wysokiego poziomu nauki.

Gwarantujemy Państwu rzetelność, dokładność oraz przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu!

Artykuły

Jak, oraz czy warto nauczyć się szyć?
Jak, oraz czy warto nauczyć się szyć?
Wiele osób zastanawia się, czy szycie to dla nich odpowiedni kierunek. Nie dowiesz się tego dopóki nie spróbujesz! Sprawdź czy warto zapisać się na kurs szycia!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt 7cm Szkoła Projektowania Konstrukcji i Technik Krawieckich

7cm Szkoła Projektowania Konstrukcji i Technik Krawieckich, Poznań

Opinie (2)

Opinie o firmie 7cm Szkoła Projektowania Konstrukcji i Technik Krawieckich

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
4.0
30.09.2019
Jeśli ktoś chce się porządnie nauczyć krawiectwa, to bez dwóch zdań powinien zapisać się do nich. Prowadzący to fachowcy, którzy naprawdę potrafią nauczyć.
Julka
Julka
5.0
23.09.2019
Niesamowite miejsce!!! Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o projektowanie odzieży oraz szycie różnych ciekawych projektów.