Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 19:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 19:00
Pt.
09:00 - 19:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7010105566
REGON: 141265077
KRS: 0000298623
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Nieruchomości, 4 Ściany Sp. z o.o., Warszawa Spółka 4 Ściany ma swoją siedzibę w Warszawie. Od początku działa na rynku nieruchomości. Ma duże doświadczenie, ponieważ początki funkcjonowania firmy w stolicy i jej okolicach sięgają 2008 roku.


Oferta

4 Ściany to firma ceniona przez klientów za profesjonalizm. Wynika on z doświadczenia zdobytego na przestrzeni lat oraz ze współpracy z różnymi ekspertami związanymi z rynkiem nieruchomości. Zaliczają się do nich notariusze, architekci, doradcy kredytowi, a także budowlańcy i ogrodnicy. Dzięki temu spółka może zapewnić fachowe doradztwo i współpracę na każdym etapie współpracy.

Czym zajmuje się firma 4 Ściany z Warszawy?
Firma 4 Ściany z Warszawy pośredniczy w obrocie nieruchomościami. Pomaga na każdym etapie transakcji. Wspiera zarówno osoby zainteresowane sprzedażą i wynajmem nieruchomości, jak i klientów, którzy chcą kupić lub nająć dany obiekt. W ofercie znajdują się różne nieruchomości, zarówno pod względem ceny, jak i powierzchni. Pomoc firmy jest zawsze indywidualne dopasowana do oczekiwań klientów.

W obrocie jakimi nieruchomościami pośredniczy firma 4 Ściany?
Firma 4 Ściany specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie obiektów mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Obiekty mieszkalne, które można znaleźć w ofercie biura nieruchomości to domy i mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Na klientów czekają też:
  • magazyny
  • zakłady przemysłowe
  • działki budowlane
  • działki rekreacyjne
  • biura
  • obiekty gastronomiczne
  • sklepy
Jakie usługi dodatkowe świadczy firma 4 Ściany?
W ramach kompleksowej oferty firma 4 Ściany zajmuje się pośrednictwem kredytowym. Pomaga uzyskać kredyty hipoteczne i gotówkowe na zakup wymarzonych domów, mieszkań, działek i innych obiektów. Ponadto sprzedaje ubezpieczenia nieruchomości takich jak domu i mieszkania oraz mienia i samochodów. Ważnym punktem oferty powiązanym ze sprzedażą działek i lokali jest też wycena nieruchomości. Dodatkowo firma może polecić wykonawcę remontów i adaptacji lokali mieszkaniowych i usługowych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie 4 Ściany i jej ofercie. Więcej, w tym aktualne oferty sprzedaży i wynajmu znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawcie ofert najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.

Artykuły

Zakup domu jednorodzinnego z rynku wtórnego – wymarzone 4 kąty?
Zakup domu jednorodzinnego z rynku wtórnego – wymarzone 4 kąty?
Zakup domu z rynku wtórnego niesie ze sobą wiele korzyści, choć nie należy zapominać o tym, iż niska cena, często może wynikać ze złego staniu technicznego.
Własne mieszkanie – lokalizacja ważniejsza niż mogłoby się wydawać?
Własne mieszkanie – lokalizacja ważniejsza niż mogłoby się wydawać?
Lokalizacja jest najważniejszym wyznacznikiem, decydującym o cenie mieszkania. Przed zakupem warto pomyśleć o tym, co konkretnie będzie dla nas najważniejsze.

Wideo

Kontakt

Kontakt 4 Ściany Sp. z o.o.

4 Ściany Sp. z o.o., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie 4 Ściany Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
4.0
12.02.2019
Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/
Sebastian
Sebastian
5.0
08.11.2019
Polecam każdemu biuro nieruchomości 4 Ściany. Szukałem mieszkania do wynajęcia w Warszawie i znalazłem wiele ofert, ale najbardziej atrakcyjne były na stronie tego biura. Jestem zadowolony z ceny i pomocy przy podpisaniu umowy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.06.2014
Bardzo kompetentni specjaliści, fachowe podejście do klienta i zaangażowanie w powieżoną sprawę. Polecam!!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.06.2014
Znaleźli mi piękne niewielkie mieszkanko, w sam raz dla studentki! Jestem zachwycona współpracą!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.04.2014
4 ściany to idealne biuro na rynku wtórnym, szybko i sprawnie sprzedali moje mieszkanie .polecam.Ela
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.06.2013
rewelacyjne biuro. sprawnie i szybko znaleźli idealne dla mnie mieszkanie. pracownicy bardzo zaangażowani i pomocni podczas załatwiania formalności. polecam