Nadzory budowlane i projektowanie
Nadzory budowlane i projektowanie, 3kr Biuro Projektowe I Nadzory Budowlane Katarzyna Rejdych, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5492213714
REGON: 366886649
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Firmę 3kr założyliśmy w 2017 roku. prowadzimy biuro projektowe i zajmujemy się nadzorem budowlanym. Znajdujemy się w Krakowie. Dla naszych klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Założycielką firmy jest Katarzyna Rejdych.

Oferta

Główną działalnością naszej firmy jest projektowanie konstrukcji budynków i obiektów inżynierskich. Współpracujemy z wieloma architektami, instalatorami i drogowcami, dzięki czemu wykonujemy także kompleksowe projekty budynków oraz adaptacje projektów typowych, uzyskując w imieniu klienta pozwolenie na budowę. Firma działa od 2017 roku, choć nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe. To własnie ono, wraz z umiejętnościami i wiedzą pozwala nam na realizowaniu zleceń na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak między innymi:
  • adaptacje projektów typowych,
  • projektowanie,
  • nadzór budowlany.
Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym wszystkie nasze prace przeprowadzamy sprawnie i bezproblemowo. Nasi klienci bardzo sobie cenią naszą pracę nie tylko z powodu jej wysokiej jakości, ale również terminowości. Wiemy jak ważny dla naszych zleceniodawców jest czas, dlatego też robimy wszystko, aby zaoszczędzić go jak najwięcej.

Mamy na koncie kilka realizacji, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań klienta. Na początku długo rozmawiamy, aby dowiedzieć się na czym zależy zleceniodawcy - tylko wtedy jesteśmy w stanie dostosować naszą pracę w stu procentach tak, aby efekt był dla klienta zadowalający.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą 3kr.

Kontakt

Kontakt 3kr Biuro Projektowe I Nadzory Budowlane Katarzyna Rejdych

3kr Biuro Projektowe I Nadzory Budowlane Katarzyna Rejdych, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie 3kr Biuro Projektowe I Nadzory Budowlane Katarzyna Rejdych