Opakowania z tektury trzywarstwowej i pięciowarstwowej
Opakowania z tektury trzywarstwowej i pięciowarstwowej, 3K Producent Opakowań Tekturowych, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340250259
REGON: 00353606600000
KRS: 0000077197
Rok założenia:
2002

O firmie

W firmie 3K naszą specjalnością jest produkcja opakowań tekturowych na indywidualne zamówienie. Siedzibę mamy w Katowicach. Działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku.

Oferta

Wytwarzamy solidne opakowania z tektury trzywarstwowej lub pięciowarstwowej. Realizujemy indywidualne zamówienia dla klientów wielu branż. Dostarczamy kartony na pizzę, kartony na ciasta i torty, a także opakowania kosmetyczne i zabezpieczające meble. Nasze produkty cechuje wysoka estetyka oraz duża odporność na uszkodzenia. Dzięki temu są one atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie zapewniają dobrą ochronę zapakowanym w nie towarom.

Nasza oferta obejmuje:
  • opakowania klapowe,
  • opakowania wieczkowe,
  • wielkogabarytowe pudła paletowe,
  • przekładki tekturowe,
  • skrzynki tekturowe,
  • opakowania specjalne.
Produkujemy opakowania w kolorze szarym lub jednostronnie bielone. Wytwarzamy je z tektury o typach fali B lub BC. Rozmiary i kształty wyrobów dopasowujemy w pełni do potrzeb oraz wymagań klientów.

Uzupełnienie naszego asortymentu stanowi dwuwarstwowa tektura falista o różnych szerokościach.

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Nowoczesne urządzenia w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników pozwalają nam realizować nawet bardzo duże i skomplikowane technicznie zamówienia. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy i gwarantujemy terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt 3K Producent Opakowań Tekturowych

3K Producent Opakowań Tekturowych, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie 3K Producent Opakowań Tekturowych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.