Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków
Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków, 24Expert.pl Sp. z o.o., Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6783145113
Dodatkowe kontakty:

509 168 755

O firmie

Przedsiębiorstwo 24Expert.pl Sp. z o.o. znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych. Posiadamy 17-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie pełnej księgowości, prowadzenie rejestrów księgowych, prowadzenie ewidencji dla środków trwałych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także prowadzenie dokumentacji płacowej pracowników. Dodatkowo zajmujemy się rozliczaniem podatków PIT, VAT i CIT, wysyłaniem deklaracji ZUS, prowadzeniem dokumentacji kadrowej oraz przygotowywaniem sprawozdań finansowych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o czym informujemy naszych klientów. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie skraca nasz czas pracy.

Dodatkowo do naszych obowiązków należy sporządzanie i prowadzenie miesięcznych zestawień obrotów i sald kont syntetycznych, przygotowywanie prognoz dla banków i instytucji finansowych oraz sporządzanie raportów menedżerskich.

Oferujemy też obsługę kadrowo-płacową i doradztwo finansowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i odwiedzenia biura 24Expert.pl w Krakowie.

Artykuły

Księgi Przychodów i Rozchodów – opcja, z której korzysta tysiące firm!
Księgi Przychodów i Rozchodów – opcja, z której korzysta tysiące firm!
Szeroko wykorzystywane w biznesie Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) to jeden ze sposobów ewidencjonowania podatków na zasadach księgowości uproszczonej.
Biuro rachunkowe – w jaki sposób może pomóc podatnikom
Biuro rachunkowe – w jaki sposób może pomóc podatnikom
Biuro rachunkowe oferuje wiele usług w zakresie rachunkowości, w tym doradztwo finansowe. Warto skorzystać z jego pomocy przy składaniu deklaracji podatkowej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt 24Expert.pl Sp. z o.o.

24Expert.pl Sp. z o.o., Kraków

Opinie (5)

Opinie o firmie 24Expert.pl Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julian
Julian
5.0
17.05.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko firma 24Expert.pl. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Łucja
Łucja
5.0
20.03.2019
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.
Matylda
Matylda
5.0
02.01.2019
Firma 24Expert.pl prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Emil
Emil
5.0
17.11.2018
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Urszula
Urszula
5.0
11.09.2018
Polecam firmę 24Expert.pl. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.