Księgowość na najwyższym poziomie
Księgowość na najwyższym poziomie, 24abak.pl Sp. z o.o., Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6783179632
REGON: 383385776

O firmie

24abak.pl to firma założona w Krakowie w 2019 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w księgowości i rachunkowości. Z naszych usług korzystało wielu Klientów, dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność i otworzyliśmy biuro, w którym obsługujemy Klientów indywidualnych i właścicieli firm. Zapraszamy.

Oferta

24abak.pl świadczy usługi z zakresu pełnej księgowości. Każda działalność niezależnie do tego, czy jest to jednoosobowa firma, czy duża spółka, potrzebuje odpowiedzialnej i profesjonalnej obsługi księgowej i podatkowej. Korzystanie z usług biura rachunkowego może przyczynić się do rozwinięcia działalności, dzięki poradom i profesjonalnie przygotowanym raportom i analizom. Eliminacja zbędnych kosztów i weryfikacja dokumentów, pozwalają na zoptymalizowanie wydatków oraz prowadzenie firmy zgodnie z ustalonymi przepisami prawnymi.

Nasze biuro oferuje Państwu prowadzenie rejestrów księgowych, ksiąg przychodów i rozchodów. Przygotowujemy rejestry zakupu i sprzedaży. Prowadzimy ewidencje środków trwałych. Zajmujemy się rachunkami zysków i strat, a także składaniem deklaracji ZUS. Rozliczamy podatki PIT, CIT i VAT.

Prowadzimy dokumentację kadrową. Przygotowujemy listę płac, sporządzamy deklaracją roczną o przychodach dla każdego pracownika.

Tworzymy miesięczne zestawienie obrotów oraz analizy i prognozy dla banków i instytucji finansowych. Sporządzamy raporty menadżerskie.

Nasza kadra to grono wykwalifikowanych specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się usługami rachunkowymi. Ściśle przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych, dlatego mogą być Państwo pewni, że podczas kontroli odpowiednich instytucji, wszystkie dokumenty będą prawidłowo przygotowane.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy 24abak.pl w Krakowie.

Artykuły

Zasady prowadzenia ewidencji środków trwałych
Zasady prowadzenia ewidencji środków trwałych
Środki trwałe to składniki aktywów, w które jest wyposażone niemal każde przedsiębiorstwo. Bez nich nie byłoby możliwe prowadzenie działalności gospodarczej.

Wideo

Kontakt

Kontakt 24abak.pl Sp. z o.o.

24abak.pl Sp. z o.o., Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie 24abak.pl Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Cezary
Cezary
5.0
12.07.2019
Serdecznie polecam usługi tego biura rachunkowego. Dzięki ich pomocy moja firma usunęła mnóstwo niepotrzebnych wydatków.