Artykuł sponsorowany

Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki usługom Sławekservis!

Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki usługom Sławekservis!

Okres wakacyjny sprzyja licznym włamaniom i kradzieżom. Aby bezpiecznie wyjechać w podróż i bez obaw zostawić swój dom bez opieki innych, warto zainwestować w systemy, które umożliwią kontrolę tego co się dzieje na posesji podczas nieobecności. Firma Sławekservis oferuje montaż alarmów i domofonów, dzięki którym można sprawnie odstraszyć potencjalnych złodziei. Nowoczesne technologie pozwalają na zdalny podgląd.

Montaż alarmów wokół domu

Budując nowy dom, praktycznie każdy właściciel decyduje się na założenie monitoringu dla własnego i mieszkańców bezpieczeństwa. Nie znaczy to natomiast, że przy starym budownictwie nie warto zainwestować w tego typu urządzenia. Zawsze opłaca się mieć pod kontrolą to, co się dzieje na posesji pod naszą nieobecność.

Zakładanie alarmów może być powiązane z systemem przeciwpożarowym. Zazwyczaj tego typu instalacje mogą być połączone z daną firmą ochroniarską i w momencie wystąpienia sygnału ostrzegawczego specjaliści wkraczają do akcji. Tak samo dzieje się w przypadku czujników dymu. Nowoczesna technologia pozwala połączyć system z aplikacją na telefonie, co sprawia, że wszystko jest pod kontrolą nawet na daleką odległość.

Pracownik firmy Sławekserwis informuje:

zajmujemy się tworzeniem tak zwanych inteligentnych domów, co pozwala na komfortowe i funkcjonalne życie w obiekcie. Bezpieczeństwo jest priorytetem nie tylko dla osób mieszkających w domach jednorodzinnych, ale również i dla firm.

Co dają inteligentne domy?

Nowoczesne rozwiązania to nie tylko bezpieczeństwo w lokalu, ale również i wygoda. Montując urządzenia, które w całości tworzą tak zwane inteligentne domy, można bez problemu sterować różnymi systemami w zasięgu ręki z poziomu telefonu.

Może to być zarówno włączenie alarmów, klimatyzacji, światła, zasunięcie rolet przeciwwłamaniowych, kontrola monitoringu, jak i ogrzewania. Pozwala to ustawić sobie pożądaną temperaturę przed powrotem do domu, aby powietrze zdążyło się nagrzać do komfortowego poziomu.

Opracowanie:
Włocławek, Toruńska 59 lok. 101
tel. 889 306 685
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz