Artykuł sponsorowany

Zorganizuj spływ kajakowy Nidą z firmą Kayaking Igor Górski

 Zorganizuj spływ kajakowy Nidą z firmą Kayaking Igor Górski

Nie masz pomysłu na wakacje? Nie szukaj! Spływy kajakowe to rozrywka dla osób w każdym wieku, a urocze okolice łagodnej rzeki Nida zachwyca nawet najbardziej wymagających amatorów spędzania czasu na świeżym powietrzu! Nie wiesz jak zorganizować spływ kajakowy i jak się do niego przygotować? Specjaliści z firmy Kayaking Igor Górski służą fachowym doradztwem i wypożyczalnią sprzętu. Poznaj ich kompleksową ofertę!

Spływ Nidą – niezapomniana przygoda dla dzieci i dorosłych

Spędzenie urlopu czy wakacji w otoczeniu Gór Świętokrzyskich to doskonały pomysł na relaks i odpoczynek, a także na niezapomnianą przygodę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto przy okazji spróbować swoich sił w kajakarstwie, które jest polecanym sportem dla osób w każdym wieku, ponieważ wysiłek, jaki włożymy w spływ jest w dużej mierze zależny od tego, jaki szlak wybierzemy.

Spływy kajakowe mogą być organizowane zarówno na rwących górskich rzekach wymagających wysokich umiejętności, siły i koordynacji, jaki na łagodnych szlakach Nidy – jednej z niewielu polskich rzek, w której temperatura wody latem może miejscami osiągać nawet 27 stopni. Nida płynie przez teren Gór Świętokrzyskich, dzięki czemu spływ kajakiem dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Wypożyczalnia kajaków i organizacja spływów

Jadąc w Góry Świętokrzyskie z zamiarem spływu Nidą nie potrzebujemy zabierać ze sobą własnego sprzętu i kajaków. W Jędrzejowie możemy skorzystać z usług firmy, która organizuje spływy kajakowe od A do Z. Specjaliści z wypożyczalni kajaków wyjaśniają, że Nida to rzeka typowo nizinna, płytka i posiadająca piaszczyste dno, dzięki czemu jest idealnym szlakiem na rodzinną wyprawę. Twierdzą również, że:

Na jej trasie znaleźć można liczne zatoczki, starorzecza czy wysepki. Po drodze mijać będą Państwo wzgórza, łąki, pola oraz lasy. To sprawia, że na miłośników kajakarstwa czeka wiele atrakcji i zróżnicowana trasa, pełna pięknych widoków.

Kayaking założył Igor Górski. Firma proponuje organizację spływów kajakowych jedną z najpiękniejszych polskich rzek w pełnym zakresie. Organizator zapewnia dowóz kajaków na miejsce, w którym rozpoczynamy spływ, a także ich odbiór w końcowym punkcie trasy. Uczestnicy mają także zapewniony parking, na którym mogą pozostawić pojazd.

Firma Kayaking Igor Górski zabezpiecza także klientów, wyposażając ich w kamizelki ratunkowe. Specjaliści służą także fachowym doradztwem oraz instruktażem, dzięki czemu nasza pierwsza przygoda z kajakarstwem będzie bezpieczna i pełna cudownych wspomnień.

Opracowanie:
Jędrzejów, Dojazd 16
tel. 786 165 944
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz