Artykuł sponsorowany

Zmodernizuj swoją myjnię samochodową z firmą WATERWASH!

Zmodernizuj swoją myjnię samochodową z firmą WATERWASH!

Myjnie samochodowe powstają w Polsce jak grzyby po deszczu. Nie każda jest jednak w stanie utrzymać się na bardzo konkurencyjnym rynku. Kierowcy szukają bowiem myjni, które są tanie, gwarantują wysokiej jakości środki chemiczne, a także, które oferują również dodatkowe usługi np. woskowanie karoserii. Najbardziej cenione są obecnie na rynku stacje myjące bezdotykowe, które są modułowe i proste w rozbudowie. Tworzy je dla swoich inwestorów firma WATERWASH, której oferta dotycz także modernizacji myjni tradycyjnych.

Na czym polega modernizacja myjni?                         

Modernizacja myjni może dotyczyć rozbudowy już istniejącej myjni modułowej bezdotykowej, budowy nowej myjni samoobsługowej przy istniejącej już myjni tradycyjnej, lub też może dotyczyć pełnej renowacji starszej technologicznie myjni, która wymaga wdrożenia energooszczędnych oraz wydajnych urządzeń. Zakres usług projektowych i wykonawczych firmy WATERWASH jest zatem bardzo szeroki, a współpracę nawiązują nie tylko właściciele myjni, ale także warsztatów samochodowych i stacji benzynowych. To przy nich powstają mini automyjnie jednostanowiskowe. 

Niezależnie od tego, jak dużą inwestycję realizuje w ramach modernizacji myjni firma WATERWASH, zawsze zapewnia ona swoim klientom nowoczesne systemy myjące oraz akcesoria. Zespół doświadczonych ekspertów dba zatem o zamontowanie nowych pomp, akumulatorów, systemów sterowania i automatyki, a także o wdrożenie oświetlenia, paneli operatorskich i dodatkowego wyposażenia. Zarówno przy rozbudowie, jak i modernizacji myjni liczyć można także na renowacje wnętrz stacji, stworzenie nowego oznakowania oraz na przygotowanie wysokiej klasy rozwiązań zabezpieczających.

Jak podkreślają specjaliści WATERWASH, ich działania skoncentrowane są na tym, by właściciele myjni dysponowali taką technologią, która pozwoli im być zawsze krok przed konkurencją.

Dlaczego warto modernizować myjnię z firmą WATERWASH?

Marka WATERWASH znana jest już w całej Polsce, oferując budowę, modernizację i rozbudowę myjni w oparciu o najwyższe technologie branżowe. Firma zapewnia inwestorom sprzęt wysokiej klasy, który nie tylko jest bezawaryjny oraz wydajny, ale także energooszczędny. Koszty prowadzenia działalności obniżone są zatem do minimum, a zyski są maksymalizowane. Eksperci z WATERWASH pomagają swoim klientom w przewidywaniu przychodu, a także w opracowywaniu strategii rozwojowej na kolejne lata. WATERWASH stale unowocześnia oferowane rozwiązania i przedstawia je swoim partnerom.

Szczególną pomoc zespół WATERWASH kieruje dla właścicieli myjni tradycyjnych i słabo prosperujących. Odpowiednie analizy oraz precyzyjne zaprojektowanie pomaga w przejściu działalności do formy pracy w ramach stacji bezobsługowej. Inwestorzy liczyć mogą przy tym na pełną pomoc wdrożeniową, instruktaż, a w późniejszym czasie na kompleksową opiekę serwisową. WATERWASH oferuje bowiem części do myjni bezdotykowych, usługi naprawcze, a także okresowe przeglądy.

Firma ta w ramach modernizacji myjni może zatem w pełni przebudować dany obiekt lub też może dostarczyć pojedyncze sprzęty i podzespoły np. pistolety wysokociśnieniowe, elektrozawory, zmiękczacze, uchwyty do wycieraczek, dysze do lancy, pompy, wrzutniki monet, dozowniki, obudowy na membrany, uszczelniacze. WATERWASH sprzedaje również wysokiej klasy środki czyszczące, nabłyszczające, antykorozyjne i ochronne (piany aktywne, woski, proszki itd.). 

Opracowanie:
Warszawa, II Armii Wojska Polskiego 24
tel. 606 218 080
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz