Materiał Partnera

Zaufaj firmie, która zwykłe szkło zmienia w piękną dekorację

Zaufaj firmie, która zwykłe szkło zmienia w piękną dekorację

Aby w naszych domach zagościły piękne, ozdobne lustra, czy drzwi, obróbką szkła muszą się zająć profesjonaliści. „Szklarz to najbardziej honorowy zawód świata, bo gdy materiał upadnie, to już się po niego nie schyla. Szkło się rozbije i koniec” – w tak żartobliwy sposób starzy mistrzowie szklarscy opisują swój zawód. Jednak w tych słowach kryje się także wiele prawdy. Szklarz jest to bowiem zawód, który cechuje się niezwykłą precyzją, rzetelnością, delikatnością, ale przede wszystkim pasją. Pamiętajmy o tym, przeglądając się codziennie w swoich domowych zwierciadłach.

Jakie lustra oferują zakłady zajmujące się obróbką szkła?

Czy kiedykolwiek, kupując cudowne lustro w pięknej ramie, zastanawiamy się jak to cudo powstało? Na pewno nie. Natomiast to skomplikowany proces i praca z kruchym materiałem. Obróbka szkła wymaga niezwykłego kunsztu. Wykazują się nim firmy takie jak Antoni Paszkiewicz Szklarstwo, gdzie powstają piękne wyroby ze szkła. Takie firmy oferują klientom na przykład lustra w bogatej gamie wzorów i kolorów (srebro, brąz, grafit, zieleń, niebieski, złoty, antyczny). Oferują:

  • lustra szlifowane,

  • lustra fazowane,

  • lustra w ramach stylowych i nowoczesnych,

  • lustra łazienkowe (z dużym wyborem oświetlenia),

  • lustra klejone,

  • lustra na indywidualne zamówienie wraz z pomiarem i profesjonalnym montażem u klienta. 

Jakie produkty oprócz luster pojawiają się w ofercie zakładów szklarskich?

W zakładach szklarskich pracuje się przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają fachowcom sprawną i bezproblemową obróbkę materiałów. Są wtedy w stanie wykonać każde zamówienie, nawet najbardziej wymyślne i nietypowe. Specjalizują się w oprawianiu w szkło rysunków, obrazów, plakatów, czy papirusów. Ponadto oferują ramy drewniane, passe-partout kartonowe, welurowe i płócienne, które są dostępne w wielu kolorach. Zatrudniani przez zakłady pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chętnie podpowie przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni indywidualne oczekiwania klienta. Uzupełnieniem ich usług jest wykonawstwo drzwi szklanych, kabin i oraz parawanów. Firmy dokładają wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantują oczywiście rzetelność i profesjonalizm. Jeśli więc marzymy o wyposażenie naszego domu czy mieszkania w idealnie wykonane szklane elementy, czy cudowne lustra, powinniśmy zaufać doskonałemu zakładowi szklarskiemu.

Opracowanie:
Legionowo, Kościelna 6
tel. 509 406 824
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz