Materiał Partnera

Zaprojektuj swoje firany i zasłony z pracownią Magia Firan

Zaprojektuj swoje firany i zasłony z pracownią Magia Firan

W dzisiejszym dekoratorstwie i wnętrzarstwie bardzo ważne jest to, aby tkaniny dekoracyjne świetnie uzupełniały się w danej przestrzeni. Muszą one pasować idealnie zarówno do koloru ścian, materiałów wykończeniowych pomieszczenia, jak i do mebli, podłóg, a także najdrobniejszych szczegółów, takich jak m.in. obrazy, wazony, czy rośliny doniczkowe. Jak jednak uzyskać spektakularny efekt? Sposobem na aranżację wnętrz w piękne firany i zasłony, jest ich projektowanie w profesjonalnych pracowniach. Jedną z nich jest firma Magia Firan, która na swojej stronie internetowej oferuje innowacyjny konfigurator!

Firany i zasłony na wymiar!

Najważniejszym działaniem przy wyborze firan oraz zasłony, czy też przy ich projektowaniu, jest określenie wymiarów tkanin. Nie mogą one być ani za długie, ani za krótkie, czy szerokie oraz wąskie. Podobnie jest z ich przepuszczalnością światła, czyli przeziernością. Współpracując z takimi pracowniami, jak Magia Firan, możesz być pewien uzyskania niepowtarzalnych wyrobów, które będą przygotowane precyzyjnie, co do jednego centymetra. Dzięki zatrudnianiu ekspertów od wnętrzarstwa, architektury, kolorystyki, czy dekoratorstwa, firma Magia Firan, zaoferuje dla Ciebie tkaniny, które idealnie będą komponowały się z danym stylem pomieszczeń. Między innymi na nowoczesnej stronie internetowej tego producenta tkanin, znajdziesz firany woalowe i żakardowe, czy też zasłony, z różnego rodzaju materiałów, które sprawdzą się w pomieszczeniach wykonanych we wszystkich możliwych stylach – od art deco, klasycznego i awangardowego, po skandynawski, wiejski, staropolski, czy też rustykalny, kolonialny i industrialny. Pamiętaj jednak o jednej ważnej zasadzie: tylko doskonale dobrane pod kątem wymiarów do Twojego pomieszczenia firany i zasłony, zapewnią magiczną atmosferę w salonie, jadalni, czy sypialni. Korzystaj zatem przy zakupie tego typu wyrobów z wiedzy, doświadczenia i cennych rad pracowników firmy Magia Firan!

Konfigurator internetowy – Twoje narzędzie projektowe

Jeśli chcesz sam zaprojektować daną firanę, czy zasłonę, ale nie posiadasz odpowiedniej wiedzy i zdolności rysunkowych, czy graficznych, może skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, jakie oferuje pracownia Magia Firan. Na jej stronie internetowej, znajdziesz profesjonalny i bardzo łatwy w obsłudze konfigurator, dzięki któremu dobierzesz rodzaj zasłony oraz firany, ich kolory, sposoby upięcia, rozmiary, czy też wzornictwo. Narzędzie to zapewni Ci również możliwość obliczenia kosztów Twojego projektu, który można będzie pobrać do formatu PDF. W ten sposób zaprojektujesz sam swoje tkaniny dekoracyjne, a jeden z najlepszych rynkowych producentów i dystrybutorów, je dla Ciebie precyzyjnie wykona. Czy można marzyć o lepszej współpracy, która połączy świetną zabawę z uzyskaniem niepowtarzalnych zestawów zasłon i firan?

Opracowanie:
Częstochowa, Rejtana 25/35
tel. 34 369 21 36
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz