Materiał Partnera

Zalety szaf z drzwiami przesuwnymi

Zalety szaf z drzwiami przesuwnymi

Wraz z kupnem lub wynajęciem nowego mieszkania pojawiają się potrzeby spersonalizowania nowo zamieszkałej przestrzeni. Jedną z nich jest możliwość wykonania mebli na wymiar. Często okazuje się, że sklepy meblowe nie zawsze dysponują artykułami, które odpowiednio korespondują z charakterem wnętrza oraz naszymi potrzebami. Wtedy warto zaufać doświadczonym projektantom i producentom mebli na zamówienie.

Duża przestrzeń użytkowa

Szafy komandor to meble, które cieszą się niezmienną popularnością. Klienci wybierają je m.in. ze względu na dużą powierzchnię użytkową i możliwość dopasowania jej przestrzeni zgodnie z potrzebami. Można dokładnie określić, ile przestrzeni powinny zajmować półki, a ile miejsce na wieszaki. Dzięki temu pozwala na świetne zagospodarowanie miejsca i zachowanie porządku, podkreślają projektanci z firmy Fest Meble

Możliwość optymalnego zagospodarowania przestrzeni

Pomimo dużych rozmiarów, szafy komandor nie zajmują wcale zbyt wiele miejsca. W małych pomieszczenia często otwierane drzwi od szafy zawadzają, uderzając o łóżko, drzwi wejściowe lub inne meble. W wypadku szafy Komandor nie ma takiego problemu, ponieważ zawsze zajmuje ona tyle samo przestrzeni. Można ją dodatkowo zagospodarować jeszcze lepiej, np. instalując wewnątrz pustej wnęki w ścianie.

Bezawaryjne działanie drzwi

W wypadku szaf zamykanych na klucz zawsze trzeba liczyć się z uszkodzeniem zamka lub klucza. Szafy takie mają dodatkowo bardziej niewygodne i podatne na eksploatację dolne zasuwy. W przypadku uszkodzenia, któregoś z tych elementów szafa przestaje się zamykać, co wygląda niechlujnie, ale też niedyskretnie. Zaletą szaf komandor jest to, że bez względu na ilość rzeczy, ale także na bałagan w we wnętrzu szafy wygląd pomieszczenie nie zostanie zaburzony przez spadające z wieszaków płaszcze lub wypadającą bieliznę.

Stałe umiejscowienie


Umiejscowienie szafy komandor jest stałe. Dla niektórych użytkowników, którzy cenią sobie możliwość wprowadzania częstych zmian w swojej przestrzeni, będzie to wada. Jednak dzięki tej właściwości szafy komandor zapewniają pewną stabilizację i możliwość aranżowania wnętrza wokół osi, którą stanowi.

Opracowanie:
Brodnica, Wrzosowa 14
tel. 519 141 317
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz