Materiał Partnera

Zalety srebrnej biżuterii

Zalety srebrnej biżuterii

Biżuteria to nieduży, lecz bardzo wyrazisty element stylizacji. Dzięki niej możemy poczuć się bardziej atrakcyjnie i elegancko. Tradycyjnie biżuterię wykonuje się ze złota lub srebra. W tym artykule przeczytasz o właściwościach biżuterii srebrnej, która jest bardzo lubiana i popularna. Srebrne bransoletki, kolczyki, pierścionki pasują na różne okazje i do różnych kreacji. Dlaczego tak bardzo lubimy ozdoby ze srebra?

Właściwości srebra

Srebro to błyszczący, biały metal, miękki i plastyczny. Można tworzyć z niego najróżniejsze formy i kształty oraz ozdabiać je kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, perłami, bursztynami, cyrkoniami. Ze srebra można tworzyć zarówno prostą, jak i bardzo wymyślną biżuterię. Srebro jest ponadto bardzo trwałe. 

Srebrną biżuterię mogą bez obaw nosić osoby ze skłonnością do alergii. Jeżeli jest wykonana ze srebra o próbie 925 - nie podrażni skóry. Ta właściwość ma duże znaczenie szczególnie w przypadku kolczyków, które można spokojnie nosić, bez ryzyka zainfekowania uszu w miejscu przekłuć. Srebro działa odkażająco, niszczy wiele gatunków bakterii, wirusów i grzybów.

Srebrna biżuteria - ponadczasowa i zawsze modna

Biżuteria srebrna jest bardzo popularna i zawsze na czasie. Warto mieć dużo różnej wielkości i kształtu naszyjników, bransoletek czy pierścionków. Można wówczas kompletować zestawy srebrnej biżuterii na różne okazje, do strojów codziennych, biurowych, wieczorowych.
Srebrna biżuteria zawsze dodaje elegancji i szyku, jest dostępna w wielu różnych kształtach i wzorach, tradycyjnych i nowoczesnych. Srebro prezentuje się wspaniale zarówno bez dodatków, jak i w połączeniu z innymi materiałami oraz ozdobione szlachetnymi kamieniami, bursztynami czy cyrkoniami. Bardzo dobrym pomysłem jest zakup niepowtarzalnej, srebrnej biżuterii robionej ręcznie. Firma Walo-Silver Bożena Kowalczyk-Walo to pracownia jubilerska, w której można zamówić biżuterię wytwarzaną na indywidualne zamówienie klienta. Jeżeli nigdzie nie znajdziemy wymarzonej biżuterii, może ona powstać w pracowni Walo - Silver, wystarczy tylko dostarczyć tam własny projekt lub przedstawić swoje oczekiwania, a następnie złożyć zamówienie.

Opracowanie:
Warszawa, Szwankowskiego 7 lok. 63
tel. 609 537 787
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz