Materiał Partnera

Zalety najlepszych firm z branży pomocy drogowej

Zalety najlepszych firm z branży pomocy drogowej

W Polsce każdego dnia dochodzi do setek różnego rodzaju zdarzeń drogowych, zarówno drobnych stłuczek, jak i poważniejszych wypadków. We wszystkich tego typu sytuacjach bardzo ważne jest wsparcie dobrej firmy z branży pomocy drogowej. Dowiedz się razem z nami, czy wyróżniają się najlepsze podmioty tego typu, działające na rynku!

Holowanie i autolawetowanie

Dzisiaj transport uszkodzonych lub powypadkowych samochodów, może odbywać się dwoma metodami – holowaniem i autolawetowaniem. Drugi z nich jest znacznie szybszy oraz bezpieczniejszy, dlatego zawsze warto współpracować z firmami, wyposażonymi w nowoczesne ciężarówki z odpowiednio przygotowanym nadwoziem. Takie podmioty, z pewnością będą w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce zdarzenia, nawet na trasach szybkiego ruchu, i w pełnym bezpieczeństwie przekazać auto do zakładu mechaniki pojazdów bądź stacji demontażowej.

Proste zasady regulowania należności i elastyczne podejście do klienta

Ważną zaletą najlepszych firm z branży pomocy drogowej, jest oferowanie przez nie różnych modeli finansowania usług. Mowa przede wszystkim o możliwości pokrycia z własnej polisy OC, czy też z autocasco sprawcy. Elastyczne zasady regulowania należności to dzisiaj bardzo ważny wyznacznik profesjonalnej firmy, która w pierwszym etapie chce zadbać o komfort swojego klienta, pomagając mu dotrzeć do domu, wynająć hotel – jeśli stłuczka była daleko od miejsca zamieszkania – czy załatwiając odpowiedni samochód zastępczy.

Pomoc 24h

Większość niebezpiecznych zdarzeń drogowych odbywa się niestety późnym wieczorem, a także nocą, co tylko wzmaga panikę uczestników wypadku, potęgując również dezorientację. Dzisiaj wielokrotnie na miejscu zdarzenia pomoc drogowa stawia się szybciej, niż np. straż pożarna, czy policja. Jest to efekt sprawnie działających linii telefonicznych dobrych firm, które wdrożyły również nowoczesne systemy logistyki pracy. Obecnie na rynku pomoce drogowe bez usług 24h, przestają mieć zatem rację bytu!

Usługi dodatkowe

Wiele pomocy drogowych, gwarantuje również różnego rodzaju usługi dodatkowe, czasem jest to doradztwo ubezpieczeniowe, czasem blacharstwo i lakiernictwo, a czasem też działania auto-detailingu. Tego rodzaju działania pokazują, że dana firma jest rozwojowa i stawia na sprostanie wszystkich oczekiwań klientów. Tak jest w przypadku Pomocy Drogowej PHU Piotra Bajkowskiego, która w ramach usług dodatkowych świadczy szeroko rozumiany transport międzynarodowy, a także pomoc w przeprowadzkach. To właśnie z takimi podmiotami współpracują klienci indywidualni, biznesowi, a nawet publiczni.

Opracowanie:
Płoty, Wodna 7
tel. 500 877 999
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz