Materiał Partnera

Zalety mebli tapicerowanych

Zalety mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane po spadku popularności znowu coraz częściej goszczą na naszych salonach oraz w sypialniach. Swój sukces zawdzięczają nie tylko uniwersalności czy praktyczności, lecz również dużej różnorodności dostępnych wzorów i kolorów, która sprawia, że z łatwością dopasujemy je do każdego wnętrza. Jakie jeszcze zalety mebli tapicerowanych możemy wskazać?

Jeśli jesteś na etapie urządzania domu lub mieszkania, albo planujesz wymianę wyposażenia twojego wnętrza, zdecyduj się na meble tapicerowane. Przekonaj się, jakie są ich zalety.

Dla każdego coś ładnego

Meble tapicerowane, ze względu na różnorodność wzorów oraz kolorów, pasować będą do każdego wnętrza: nowoczesnego, klasycznego i tradycyjnego. Możemy wybierać także w różnego rodzaju fakturach oraz grubościach tapicerki, które sprawiają, że niektóre meble tapicerowane to prawdziwe dzieła sztuki, będące nie tylko funkcjonalnym meblem, ale doskonałą ozdobą salonu lub sypialni. Szeroki wybór ekskluzywnych mebli tapicerowanych, o nowoczesnych kształtach oraz zróżnicowanej kolorystyce oferuje firma Urban Collection.

Łatwość pielęgnacji

Omawianego rodzaju meble to także meble niezwykle łatwe w pielęgnacji, odporne na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Ich właściwa konserwacja sprawi, że meble zachowają swój wygląd na długie lata, a odpowiednie środki czystości, przeznaczone do mebli tapicerowanych, pozwolą zachować im na długo blask oraz wrażenie nowości. Często wystarczy także zwilżona szmatka z niewielką ilością mydła, aby odzyskały swoją świetność. Jeśli domownikami są dzieci, warto pomyśleć o obiciu plamoodpornym, nie pochłaniającym żadnych zanieczyszczeń.

Komfort użytkowania

Wypoczynek po pracy w ulubionym fotelu to najlepszy relaks. Dzięki meblom tapicerowanym będzie jeszcze bardziej przyjemny. Miłe w dotyku materiały, wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że meble te są chętnie wybierane do salonów oraz pokojów wypoczynkowych.

Łatwość renowacji

Kluczem długiej żywotności mebli tapicerowanych jest łatwość ich renowacji. Jeśli tapicerka się zniszczy, możemy ją łatwo odświeżyć, wymieniając fragment tkaniny. Możemy także całkowicie zmienić obicie, sprawiając, że mebel zyska nowe, drugie życie.

Cena ma znaczenie

Ostatnią, jednak niemniej ważną zaletą mebli tapicerowanych, jest ich niższa cena w stosunku do mebli na przykład skórzanych. Decydując się na omawiany rodzaj mebli, zyskujemy zatem doskonałą jakość w przystępnej cenie oraz wyrób, który będzie nam służył przez długie lata.   

Opracowanie:
Zielona Góra, Naftowa 4, ( Centrum Meblowe Otar )
tel. 533 333 336
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz